Bus kuriamas filmo „Uždeganti žvilgsniu“ perdirbinys

Bus kuriamas filmo „Uždeganti žvilgsniu“ perdirbinys

Panašu, kad siaubo karaliaus Stepheno Kingo romanų ekranizacijos vėl tampa populiarios. Neseniai sužinojome, jog bus išleistas filmo „Tai“ (angl. „It“) perdirbinys, o 7 knygų serijos pavadinimu „Juodasis bokštas“ (angl. „The Dark Tower“) ekranizacija pasirodys jau šių metų vasarą. Naujausiomis žiniomis prie šio sąrašo prisijungs ir 1984 metais sukurto siaubo filmo „Uždeganti žvilgsniu“ perdirbinys. Originaliojoje filmo versijoje suvaidino, tuo metu dar devynerių metų būdama, aktorė Drew Berrymore.

Istorija pasakos apie porą, jaunystėje dalyvavusią slaptame medicinos ekperimente. Jaunuoliams buvo leidžiami vaistai, stimuliuojantys tam tikras smegenų dalis, „atsakingas“ už telekinetinius asmens sugebėjimus. Vėliau ši pora susituokė ir susilaukė dukrelės Čarli, apdovanotos ypatingais telekinetiniais sugebėjimais. Vieną dieną paslaptingoji organizacija nusprendžia likviduoti savo nelegalių bandymų rezultatus ir smogti nieko neįtariančiai šeimai.

Internetinio portalo „Deadline“ žiniomis projekto ėmėsi kino studija „Universal“. Kol kas yra aišku, jog scenarijaus kūrimas patikėtas Scottui Teemsui, o Akivai Goldsmanui – režisieriaus kėdė. Deja, tačiau aktorių kolektyvo sąrašo ir filmo pasirodymo datos dar teks palaukti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles