Aktorė Karen Gillan vaidins veiksmo filme „Parako kokteilis“

Aktorė Karen Gillan vaidins veiksmo filme „Parako kokteilis“

Filmų „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) ir „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“) aktorė Karen Gillan sutiko vaidinti kino gamybos kompanijų „Studiocanal“ ir „The Picture Company“ veiksmo trileryje „Parako kokteilis“(angl. „Gunpowder Milkshake“).

Šio filmo režisieriai – Aharonas Keshalesas ir Navotas Papushado, duetas, režisavęs ir šiurpų izraelietišką siaubo trilerį  apie serijinį žudiką „Dideli blogi vilkai“ (angl. „Big Bad Wolves“). Filmo režisieriai, kartu su Ehudu Lavski parašė ir scenarijų naujajam projektui. Siužeto detalės vis dar slepiamos, tačiau filmas trumpai apibūdinamas kaip „žudikiško žanro“, kuriame pasakojama istorija apima kelias kartas. Visa istorija planuojama iš moterų perspektyvos, o K. Gillan taps šio filmo kertiniu akmeniu. Filmo „Dideli blogi vilkai“ gerbėjo Quentino Tarantino opozicija – „Nužudyti Bilą“ (angl. „Kill Bill“) ir Edgaro Wrighto filmas „Vaikis ant ratų“ (angl. „Baby Driver“) yra naujojo projekto akcentai su tokiais raktiniais žodžiais kaip „stilingas“, „šmaikštus“ ir „smurtinis“. Kino kompanijos „The Picture Company“ partneriai Andrew Rona ir Alexas Heinemanas bus filmo „Parako kokteilis“ prodiuseriai, per savo bendrą sandorį su „Studiocanal“.

Aktorė K. Gillan, kuri pernai pristatė savo režisūrinį debiutą, indie tipo filmą „The Party’s Just Beginning“ (liet. „Vakarėlis dar tik prasideda“), tapo viena svarbiausių veikėjų „Marvel“ kino visatoje, pasirodžiusi kaip Nebula dvejuose „Galaktikos sergėtojų“ filmuose ir pernai metų, 2 milijardus dolerių uždirbusiame ir hitu tapusiame filme „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“). Šią vasarą aktorę išvysime ir paskutiniame keršytojų filme „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“). K. Gillan taip pat filmuosis ir antrojoje filmo „Džiumandži“ perdirbinio dalyje „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ (angl. „Jumanji: Welcome to the Jungle 2“), kartu su Dwayne‘u Johnsonu, Kevinu Hartu ir Jacku Blacku, o filmavimai prasidės jau vasario mėnesį. Po jo planuojama filmuoti naująją juostą „Parako kokteilis“, o tai greičiausia vyks pavasarį Berlyne.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles