„Ugnies žiedo“ tęsinys bus kuriamas be Guillermo Del Toro

„Ugnies žiedo“ tęsinys bus kuriamas be Guillermo Del Toro

Kino studija „Legendary Pictures“ galutinai neatsisakė minties sukurti 2013 metų fantastinio veiksmo filmo „Ugnies žiedas“ (angl. „Pacific Rim“) tęsinio. Visgi jie tą nori padaryti be meksikiečių režisieriaus Guillermo Del Toro, kuris pirmam filmui buvo parašęs tiek scenarijų, tiek jį surežisavęs.

Pasak portalo „Deadline“, filmo režisieriumi taps vienas serialo „Spartakas“ (angl. „Spartacus“) ir „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“) kūrėjų Stevenas S. DeKnightas. Šis filmas taps jo debiutu pilnametražio kino režisūroje.

Kada prasidės juostos filmavimas ir kada ji pasieks kino ekranus – nepranešama. Pasak režisieriaus G. Del Toro, jis jau buvo susitikęs su naujuoju režisieriumi ir palinkėjęs jam sėkmės su šiuo projektu. Jis taip pat sužinojo, kad tęsinys bus žymiai didingesnis už pirmtaką.

2013 metais pasirodęs pirmasis filmas visame pasaulyje užsidirbo šiek tiek daugiau 400 mln. dolerių. Filmui, kuris be reklamos kainavo 190 mln. dolerių tai buvo tikra katastrofa, o pati studija iki dabar skaičiuoja nuostolius.

Filme vaidino Idrisas Elba, Charlie‘is Hunnamas, Ronas Perlmanas, Charlie‘is Day‘us, Robertas Kasinskis, Rinko Kikuchi ir kt. Ar kas nors iš originalo komandos sugrįš į tęsinį nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles