Bradas Pittas teigia, kad „Vieną kartą Holivude“ galėtų tapti serialu

Bradas Pittas teigia, kad „Vieną kartą Holivude“ galėtų tapti serialu

Paklaustas ar „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“) galėtų būti transformuotas į serialą, Bradas Pittas atsakė tiesiai: „taip, Quentin Tarantino kalba apie tai. Žavi mintis“.

Tai nebūtų pirmas kartas, kai Tarantino, pritrūkęs filmo trukmės, keičia filmo formą. Pirmą kartą tai įvyko su „Nužudyti Bilą“ (angl. „Kill Bill“) – nors pradžioje buvo planuotas tik vienas filmas, jo trukmė studijai pasirodė per didelė, tad nuspręsta padalinti juostą į dvi dalis. Šiemet režisierius nustebino atėjimu į Netflix, kuriame „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) buvo padalintas į 4 dalis po maždaug 50 minučių, kartu įtraukiant dar nematytas scenas.

Neseniai skelbta, jog po „Once Upon a Time in Hollywood“ pasirodymo kinuose liko nemaža dalis nepanaudotos medžiagos, įskaitant neparodytas Charles Mansono ir Bruce Lee scenas. Nors B. Pitt labiau palaiko tradicinę kino formą, aktorius išreiškė susidomėjimą serialu: „vis dar stumsiu pilnametražio filmo idėją – tai mano širdyje, tačiau filmo peržiūra turi būti išskirtinis įvykis, norint, kad kūrinys nepaskęstų milžiniškame turinio vandenyne. Tuo tarpu seriale veikėjus galima nagrinėti ilgiau, kas dažnai neįmanoma filme. Nemaža filmų dalis lieka montažinėje, kadangi netelpa į sutartus rėžius – būtent todėl manau, kad „The Hateful Eight“ išskaidymas yra įdomi idėja. Taip gaunate geriausią, ką galima: kino patirtį su daugiau turinio, kuris įmanomas tik serialo formos dėka.“

Kadangi „Once Upon a Time in Hollywood“ vis dar rodomas kinuose, artimu metu išvysti jo Netflix’e greičiausiai nepavyks, tačiau visiškai įmanoma, jog ateityje filmas sugrįš serialo forma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles