Bus kuriama Šeldono iš „Didžiojo sprogimo teorijos“ priešistorė

Bus kuriama Šeldono iš „Didžiojo sprogimo teorijos“ priešistorė

„Didžiojo sprogimo teorijos“ („The Big Bang Theory“), skaičiuojančios jau dešimtą sezoną, gerbėjai turėtų sulaukti šalutinio projekto. Komedijos kūrėjų Chucko Lorre and Billo Prady planuose serialas apie vieno iš pagrindinių veikėjų Šeldono paauglystę, skelbia „The Hollywood Reporter“.

Portalo šaltiniai atskleidžia, kad serialo tematika bus panaši į kito komedijinio projekto „Malkolmas vidurinysis“ („Malcolm in the Middle“). Teigiama, kad nė vienas pagrindinis „Didžiojo sprogimo teorijos“ aktorius projekte nepasirodys. Vis dėl to gali būti, kad išvysime aktorę Laurie Metcalf, kuri pagrindiniame seriale įkūnija Šeldono mamą. Už Šeldono vaidmenį „Emmy“ statulėlę gavęs Jimas Parsonsas prodiusuos projektą.

Televizija „CBS“ ir kino kompanija „Warner Bros.“ kol kas nieko nekomentuoja.

Sprendimas kurti „Didžiojo sprogimo teorijos“ priešistorę yra gana logiškas – serialas yra žiūrimiausia komedija tarp svarbiausios, 18-49 metų, JAV žiūrovų auditorijos, o dr. Šeldonas Kuperis – vienas mėgstamiausių televizijos veikėjų pasaulyje. Medžiagos taip pat neturėtų pritrūkti, juolab, kad apie veikėjo vaikystę, kai ypatingų gabumų vaikas Teksase augo su religinga motina, „Didžiojo sprogimo teorijoje“ taip pat netrūko.

Nors pradedama kalbėti apie šalutinį projektą, pati „Didžiojo sprogimo teorija“ dar irgi nesiruošia išeiti į pensiją. Aktoriai dabar derasi dėl sutarčių 11 sezonui. Pagrindiniai aktoriai Jimas Parsonsas, Johnny‘is Galeckis ir Kaley Cuoco taip pat norėtų padidinti savo honorarus, kurie ir taip pasiekę didžiules aukštumas. Šia trys aktoriai uždirba po 1 mln. JAV dolerių už vieną serialo seriją ir yra įsitaisę daugiausiai uždirbančių televizijos aktorių sąrašo viršuje. Palyginimui, po jų sąraše esantis Dwayne‘as Johnsonas uždirba „tik“ 400 tūkst. JAV dolerių.

Įdomu ir tai, kad 2013 metais duotame interviu serialo kūrėjai teigė, kad negalėtų kurti šalutinio projekto, nes neįsivaizduoja, kaip kažkuris veikėjas galėtų būti atskirtas ar išskirtas iš visų kitų. Tuome jie teigė, kad „Didžiojo sprogimo teorija“ yar nedalomas ir vientisas kūrinys.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles