E. Redmayne’as prisipažino, kokių vaidmenų siekė prieš žengdamas į Hario Poterio priešistorę

E. Redmayne’as prisipažino, kokių vaidmenų siekė prieš žengdamas į Hario Poterio priešistorę

Vienas sparčiausiai populiarėjančių šių laikų aktorių, Eddie Redmayne’as, jau visai netrukus pasirodys kino teatruose kitokiame amplua, negu esame įpratę jį matyti. E. Redmayne’ą matėme mokslininko vaidmenyje, paskui ir norinčio pasikeisti lytį, o dabar aktorius veržiasi į magų pasaulį filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“. Bet visgi, labai nedaug trūko, kad E. Redmayne’as būtų pasukęs visai kitu keliu, negu jis keliauja dabar.

Skelbiama, kad vietoj J. K. Rowling magiškojo pasaulio, aktorius vos vos neišskrido į tolimąją galaktiką. E. Redmayne’as teigia, kad jo didžioji aistra išties buvo suvaidinti Kylo Reną filme „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“. Tiesa, pats aktorius pripažįsta neįtikėtinai susimovęs savoje atrankoje.

„Atrankų metu jie man suteikė progą save išbandyti scenoje, panašioje į „Žvaigždžių kelią“ (angl. „Star Trek“) ar dar įdomiau – tai buvo kažkas panašaus į „Puikybę ir prietarus“ (angl. „Pride and Prejudice“)“, – interviu pradėjo E. Redmayne’as. „Tai tikrai buvo scenos iš vieno iš šių filmų. Iš principo, tokiuose super slaptuose filmuose, kurių scenarijus nėra atskleidžiamas, kūrėjai niekada neduoda bandyti savęs su tikromis eilutėmis iš tų filmų. Taigi, gavau sceną iš „Puikybės ir prietarų“, 0 tada jie tarė, kad turiu tai atskleisti blogiuko vaidmenyje, o jeigu jūs būtumėte mano vietoje irgi nutaisytumėte tą kvailai skambantį balsą“.

Tiesa, aktorius prisipažįsta, kad jam visiškai nesisekė įkūnyti savo personažo. „Patikėkite, tai buvo neįtikėtinai apgailėtinas momentas. Turėčiau dėkoti Ninai Gold, kad ji ir šįsyk mane pakvietė save išbandyti atrankose – tik jos dėka esu gavęs keletą itin pasisekusių vaidmenų. O šįsyk ji tiesiog sėdėjo apšalus ir žiūrėjo – kaip smarkiai aš galiu susimauti. Žinote, o man vis norėjosi išgauti įvairius garsus, kaip kad „koohh paaah“, na, kaip tai darydavo legendinis Dartas Veideris. Ir po kokio dešimto nesėkmingo bandymo, ji tiesiog paklausė, ar dar galiu kuom nors juos nustebinti, o aš tiesiog ištariau – „Ne““.

Talentingasis E. Redmayne’as užsimena, kad tai nebuvo vienintelis kartas, kai šis susimovė atrankų metu. „Žinote, aš dalyvavau ir atrankose Bilbo Bagginso vaidmeniui „Hobito“ trilogijoje, ir kaip jau pastebėjote – manęs ten nėra“.

Ir visgi, nepaisant šių aktoriaus nesėkmių, jau netrukus E. Redmayne’ą išvysime Niuto Skamanderio vaidmenyje „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ frančizėje. Pirmasis filmas į kino teatrus atkeliaus jau lapkričio 18-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles