Fantastinis monstrų pasaulis pritaikytas pačių mažiausiųjų akims, bet tinka ir tėveliams

Fantastinis monstrų pasaulis pritaikytas pačių mažiausiųjų akims, bet tinka ir tėveliams

Jau šį savaitgalį fantastinis monstrų pasaulis kviečia pačius mažiausius kino žiūrovus!

Monstrų pasaulis visai nebaisus, atvirkščiai – be galo mielas, draugiškas ir pamokantis. Tai pasaulis, sukurtas pačių mažiausiųjų akims, bet tikrai patiks ir tėveliams.

Monstriukė Molė gyvena savo jaukiuose namuose Monstrų šalyje, apsupta artimųjų – tėčio, mamos, be galo linksmų dėdžių Alfredo ir Santjago bei geriausio draugo prisukamo žaisliuko Edisono. Molė sužino, kad netrukus ji taps vyresniąja sesute, ir ši žinia ją be galo sujaudina. Molė net numezga dailią dryžuotą kepurėlę, kurią nori padovanoti naujagimiui monstriukui. Tačiau įvykiai susiklosto taip, kad ji turi leistis į kelionę, paskui tėvelius į Kiaušinių salą, kur išsirita monstriukai. Molės ir Edisono kelias vingiuoja per Laukinius Laukinius Kalnus, kur pilna iššūkių ir kitų monstrų, kur į pagalbą skuba linksmi kutučiai bei kalbantys medžiai.

Animacinis filmukas džiugina ne tik gražia istorija, bet ir melodijomis, atliekamomis personažų – nuo lopšinės iki linksmos kelionės dainelės. Lietuvių kalba dubliuotą filmą žiūrėkite kinuose nuo lapkričio 11 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles