Laukiamiausia Hario Poterio fanų juosta „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ grąžins į J. K. Rowling magijos pasaulį

Magiškasis J. K. Rowling sukurtas burtininkų pasaulis sugrįžta į kino ekranus. Visų Hario Poterio fanų laukiamiausiame metų filme pasakojama apie burtininką Niutą Skamaderį, parašiusį knygą „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, iš kurios Hogvartse mokėsi ir pats Haris Poteris. Tad naujasis filmas jau nuo lapkričio 18 dienos Lietuvos kino teatrų žiūrovus nukels į J. K. Rowling magijos pasaulį kelias dešimtis metų prieš Harį Poterį ir į kitą Žemės rutulio pusę.

Fantastiniame nuotykių filme visai šeimai pamatysime tokias žvaigždes, kaip Eddie Redmayne’as, Colinas Farrellas bei Ezra Miller. Kalbama, jog ekranuose pamatysime ir patį Johnny Deppą, tačiau užsiminus apie tai, filmo kūrybinė grupė tyli tarsi vandens į burnas prisėmę.

„Sakote, filme pamatysime J. Deppą? Aš nieko nežinau, mes apie tai nekalbame. Nuostabiausias dalykas čia yra J. K. Rowling fantastiškas scenarijus ir siurprizai, kurie lydėjo mus visų filmavimų metu. Patikėkite, paslapčių buvo užtektinai. Žinau, kad šiais socialinių tinklų klestėjimo laikais paslaptis išlaikyti be galo sunku. Tačiau jei mes bent kiek galime prisidėti prie čia vykstančių stebuklų, verta dėl to pasistengti“, – juokiasi E. Redmayne’as.

Tiesa, kol kas nėra aišku, ar J. Deppą pamatysime šioje „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ dalyje, ar jos tęsiniuose. J.K.Rowling neseniai netikėtai paskelbė, kad užbaigė siužetą penkiems šio ciklo filmams, nors iš pradžių buvo skelbta apie trilogiją.

Pirmosios dalies istorija išties nepaprasta: į Jungtinių Valstijų burtininkų kongresą atvykusį magiškuosius gyvūnus tyrinėjantį ir gelbėjantį Niutą Skamanderį ištinka bėda – pasprunka keletas jo stebuklingame lagaminėlyje laikytų fantastinių gyvūnų. Tuo pasinaudojusi suaktyvėja burtininkų išnaikinimo siekianti organizacija. Magijos pasaulio valdžia dėl to labai nepatenkinta ir Niutas priverstas sprukti.

Krizę dar labiau paaštrina didėjanti nesantaika tarp burtininkų ir žiobarų. Skamanderis privalo išsiaiškinti, kas slypi už staiga kilusio chaoso ir skleidžiamos panikos, ir, be to, kuo greičiau sugaudyti iš jo lagaminėlio pasprukusius fantastinius gyvūnus, kol šie nespėjo pridaryti žalos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles