Bus kuriamas Jaredo Leto Džokerio filmas

Bus kuriamas Jaredo Leto Džokerio filmas

Turbūt visi puikiai pamename 2016-ųjų filmą „Savižudžių būrys“. Nors ir susilaukė komercinės sėkmės bei Oskaro už geriausią grimą bei šukuosenas, filmas nei kino kritikų, nei didžiųjų interneto portalų nebuvo palankiai įvertintas. Dauguma žiūrovų pasigedo didesnio dėmesio Džokeriui (angl. Joker), kurį vaidino Jaredo Leto. Personažas buvo plačiai reklamuojamas, o jo įvaizdis išskirtinis, tačiau ekrane jo beveik neišvydome. Ką tik paskelbta, jog J. Leto įkūnytas Džokeris grįžta į didžiuosius ekranus!

Kino kompanija „Warner Bros.“ nori išplėtoti šio veikėjo istoriją ir tam bus kuriamas atskiras filmas. „Variety.com“ rašo, jog J. Leto jau paskirtas pagrindiniam vaidmeniui bei bus vienas filmo prodiuserių. Jokios siužeto detalės kol kas nėra žinomos. Kūrėjai atskleidė tik tai, jog bus daugiau papasakota apie „Savižudžių būrio“ pasaulį bei veikėjų istoriją, bus padėtas pagrindas tolimesniems šios serijos filmams.

Šiek tiek sumaišties įneša tai, jog praėjusiais metais „Warner Bros.“ paskelbė, kad bus kuriamas režisieriaus  Todd’o Phillips’o Džokerio filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Joaquin’as Phoenix’as. Kompanija  taip pat pabrėžė, jog tai nėra mirties nuosprendis ir J. Leto įkūnytam personažui. Atrodo, kad išvysime abu šiuos filmus. Tai bus dvi atskiros, niekaip nesusijusios istorijos, įkvėptos to paties personažo. Jos galės plėtotis atskirai ir viena kitai netrukdys.

Kaip pabrėžė fanai, Oskaro laureato J. Leto sukurtas Džokeris buvo ypač įsimintinas ir netgi šlovinamas. Galima sakyti, J. Leto sukūrė savotišką kultą, o ir jis pats yra pareiškęs, kad norėtų kurti atskirą savo Džokerio filmą. Taigi, būsimo filmo sėkme daug kas tiki jau dabar.

Kūrybinė grupė šiuo metu ieško scenaristų, filmavimo pradžios data dar nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles