„Žiedų valdovo“ autoriaus gyvenimas bus perkeltas į didžiuosius ekranus

„Žiedų valdovo“ autoriaus gyvenimas bus perkeltas į didžiuosius ekranus

Turbūt nerastume daug kino žiūrovų, kurie galėtų paneigti „Žiedų valdovo“ (angl. „Lord of the Rings“) populiarumą. Tai viena svarbiausių ir pelningiausių kino trilogijų istorijoje. Prie viso to prisidėjo ir dar visai neseniai užsibaigusi „Hobito“ (angl. „The Hobbit“) trilogija, pelniusi net kelis milijardus dolerių. Kaip ir akivaizdu, kad tokių įdomių istorijų negalėjo sukurti žmogus, kuris pats būtų nuobodus. Tą pastebėjo ir studija „New Line Cinema“.

Kaip turbūt jau visi žino, visa žiedo istorija atsirado dar praeito amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje, kai autorius J. R. R. Tolkienas parašė „Hobitą“. Ir tik kiek vėliau, praėjus Antrajam pasauliniam karui, autorius parašė „Žiedų valdovo“ trilogiją. Kaip praneša „Deadline“, kino studija „New Line Cinema“ ne tik užsitvirtino J. R. R. Tolkieno biografinės juostos garantiją, bet jau net rado jai režisierių.

Filmo režisūra turėtų užsiimti Jamesas Strongas, kuris yra patyrės Jungtinės Karalystės režisierius. Režisierius kuravo ne vieną „Dauntauno abatijos“ (angl. „Downton Abbey“) ir kitų populiarių britų serialų serijų kūrimą, o vienas pastarųjų jo darbų – kelios trumpojo serialo „11.22.63“ apie Kenedžio nužudymą serijos. Tiesa, patirties pilnametražiuose filmuose jis turi ne itin daug, bet studija ramia dūšia patikėjo jam šį projektą. Taigi, galime pasitikėti ir mes.

Filmas apie J. R. R. Tolkieną vadinsis „Viduržemis“ (angl. „Middle Earth“), o scenarijų juostai rašė Angusas Fletcheris. Filmas pasakos apie J. R. R. Tolkieno ankstyvąjį gyvenimą, jo santykius su žmona ir išgyvenimus karo metu, leidusius jam parašyti „Žiedų valdovą“

Kada prasidės filmavimo darbai – nepranešama. Atsižvelgiant į tai, kad scenarijus jau yra, o režisierius irgi parinktas, viskas turėtų pradėti judėti per artimiausią pusmetį. Tad laukime, kas įkūnys legendinį autorių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles