Pradedamas naujos juostos apie agentą OSS 117 filmavimas

Pradedamas naujos juostos apie agentą OSS 117 filmavimas

Panašu, kad reikalai, susiję su slaptuoju (labai) prancūzų agentu smarkiai juda į priekį: per paskutinius du mėnesius fanai sulaukė oficialaus patvirtinimo apie trečiąją Hubero Boniseur de la Bato nuotykių dalį, kurią režisuos Nicolas Bedosas, perėmęs šias pareigas iš Oskaru apdovanoto Michaelio Hazanavičiaus, paskui buvo paviešintas pavadinimas „Raudonas aliarmas juodojoje Afrikoje“ (pranc. „Alerte rouge en Afrique noire“), išleidimo data, galiausiai – aktoriai, kurie prisijungė prie pagrindinį vaidmenį atliekančio Oskaro laureato Jeano Dujardino – pvz., Pierre‘as Niney. Taigi visi ženklai rodė, kad priartėjo filmavimo stadija.

Ir režisierius tą patvirtino. Socialiniame tinkle „Instagram“ išplatintame vaizdo įraše režisierius N. Bedosas skelbia apie pradėtą filmuoti trečiąją agento OSS 117 nuotykių dalį. Vaizdo įraše taip pat atskleidžiama, kad juostos operatorius bus Laurentas Tangy, filmavęs tokius ilgametražius kaip Gilleso Lellouche‘o „Baseino valdovai“ (pranc. „Le grand bain“, 2018 m.) ir Cédrico Jimenezo „Prancūziškas tranzitas“ (pranc. „La French“, 2014 m.) – beje, šiame filme pagrindinį vaidmenį atliko J. Dujardinas.

Režisieriui N. Bedosui tai bus trečiasis jo ilgametražis filmas. Prancūzijos kino teatruose ką tik pasirodė jo antroji juosta „Gražioji epocha“ (pranc. „La belle époque“, 2019 m.) su Danieliu Auteuil‘iu ir Guillaume‘u Canet. Šiemet šis filmas debiutavo Kanuose (nekonkursinėje programoje), o šiuo metu Prancūzijoje gali pasigirti nebloga finansine sėkme –„Le fim français“ duomenimis, per pirmąją savaitę „Gražiąją epochą“ kino salėse pažiūrėjo 565 000 žiūrovų.

Tiesa, naujojo N. Bedoso filmo apie agentą OSS 117 „Raudonas aliarmas juodojoje Afrikoje“ teks šiek tiek palaukti. Filmo premjera numatyta 2021 m. vasario 3 d.

Priminsime, kad pirmasis filmas apie slaptąjį ir nepaprastai žavų prancūzų agentą OSS 117 pasirodė 2006 m. – pirmoji jo nuotykių, parodijuojančių klasikinius britų filmus apie Džeimsą Bondą, dalis vadinosi „Agentas OSS 117: Kairas, šnipų lizdas“ (pranc. „OSS 117: Le Caire – nid d‘espions“). 2009 m. pasirodė tęsinys ir tąkart slaptąjį agentą jo misija nuvedė į Pietų Ameriką – visa tai įamžino „Agentas OSS 117: Rio neatsako“ (pranc. „OSS 117: Rio ne répond plus“). Abi juostas režisavo M. Hazanavičius, kuris vėliau paklaustas apie trečią dalį, buvo išsakęs pozityvų nusiteikimą kurti dar vieną tęsinį, tačiau toks filmas, anot režisieriaus, reikalauja didelio biudžeto, jei nesinori visko daryti atmestinai. Nežinia, ar dėl šio aukštai iškelto reikalavimo, ar dėl kitų priežasčių, trečiąjį filmą apie agentą OSS 117 režisuos nebe M. Hazanavičius, o N. Bedosas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles