Trečiasis „Fantastinių gyvūnų“ filmas bus kuriamas kitų metų pavasarį

Trečiasis „Fantastinių gyvūnų“ filmas bus kuriamas kitų metų pavasarį

„Fantastinių gyvūnų“ (angl. „Fantastic Beasts“) serija sugrįžta trečiajam kartui. Nors antrasis filmas „Grindelvaldo piktadarystės“ (angl. „The Crimes of Grindelwald“) šiek tiek pristabdė planus su vidutiniškais įvertinimais bei mažesniu nei tikėtasi pelnu, burtininkų pasaulis „Warner Bros“ studijai yra per didelė prabanga, kad ją taip paprastai paleistų. Jau paskelbta, kad darbai prie trečiojo filmo prasidės kitų metų pavasarį.

Visa komanda, dirbusi prie ankstesnių dviejų filmų sugrįš naujam nuotykiui. Trečiąją dalį režisuos tiek už Hario Poterio, tiek už „Fantastinių gyvūnų“ serijas ilgą laiką atsakingas režisierius Davidas Yatesas, o scenarijų vėl rašys garsiųjų knygų autorė J. K. Rowlings. Visi pagrindiniai aktoriai taip pat pasirodys naujame filme. Vienintelis klaustukas buvo dėl Johnny Deppo. Antrajame filme jis atliko pagrindinio piktadario Grindelvaldo vaidmenį, tačiau po jį lydėjusių skandalų dėl smurto prieš buvusią žmoną, buvo abejojančių jo sugrįžimu į šią seriją. Vis dėlto, studija patvirtino, kad aktorius sugrįš ir atliks svarbų vaidmenį būsimuose filmuose.

„Fantastinių gyvūnų“ serija pasižymėjo įdomiomis vietovėmis ir magišku pasauliu už Hogvartso ribų. Naujoji dalis nebus išimtis, ir kitam nuotykiui veiksmas persikels į Braziliją, Rio de Žaneirą. Tai bus trečiasis filmas iš planuojamos penkių filmų sagos ir jo dabartinė išleidimo data yra 2021-ų metų lapkričio 12.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles