Ar Richardas Linklateris, Julie Delpy ir Etanas Hawke’as susiburs dar vienam „Prieš…“ tęsiniui?

Ar Richardas Linklateris, Julie Delpy ir Etanas Hawke’as susiburs dar vienam „Prieš…“ tęsiniui?

Ar romantinė serija „Prieš saulėtekį“ (angl. „Before Sunrise“, 1995 m.), „Prieš saulėlydį“ (angl. „Before „Sunset“, 2004 m.) ir „Prieš vidurnaktį“ (angl. „Before Midnight“, 2013 m.) taip ir liks trilogija? O gal pagrindinis trejetas – režisierius Richardas Linklateris ir aktoriai Julie Delpy bei Ethanas Hawke‘as galėtų susivienyti kevirtajai daliai? Atsakinėdamas į ilgą „The Independent“ interviu, E. Hawke‘as, paklaustas apie šios nepriklausomos mini serijos naujienas, davė keletą užuominų apie galimą tęsinį.

Kaip kalbėjo E. Hawke‘as, „Prieš…“ projekto principas yra aiškus jau seniai – kiekvieną serijos dalį skiria 9 metai. Tad jei ir bus dar vienas tęsinys, jo galima tikėtis ne anksčiau kaip… 2022 m.! Nors šiuo metu aktorius ir scenarijaus bendraautoris E. Hawke‘as dar nežino, ar tęsinys bus kuriamas, tačiau nepanašu, kad būtų visiškai palaidojęs šią idėją.

„Nežinau“, paklaustas, ar svarstoma kurti dar vieną „Prieš…“ dalį, atsakė E. Hawke‘as. „Po antros dalies būčiau neabejotinai sakęs, kad bus trečia, bet dabar jaučiuosi kažką pabaigęs – jei pirmo filmo pradžioje matome vyresnio amžiaus porą, besiginčijančią traukinyje, tai trečiojoje dalyje mes patys tampame ta pora. Jei tai bus tęsiama, tai pakeis formą. Tai bus kažkas kito. Julie, Rick‘as ir aš galėtume vėl dirbti kartu, mes galėtume iš naujo peržiūrėti tuos personažus, tačiau man reikia naujo energijos impulso. Nežinau, kas tai galėtų būti. Mes neturime teisės apie tai mąstyti, kol nepraeis penkeri metai – taip mes darėme kiekvieną ankstesnį kartą. […] Mes susitiksime praėjus penkeriems metams po „Prieš vidurnaktį“ pasirodymo, pasikalbėsime, o tada matysim, kuo visa tai baigsis“.

Dabar E. Hawke‘ą galima pamatyti atliekantį epizodišką, bet pakankamai ryškų vaidmenį prancūzų režisieriaus Luco Bessono fantastiniame nuotykių filme „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valerian and the City of Thousand Planets“, 2017 m.). Tačiau šiuo metu E. Hawke‘as yra užsiėmęs jau kitu projektu: biografiniu filmu „Bleizas“ (angl. „Blaze“), pasakosiančiu apie country dainininką Blaze‘ą Foley – tai bus E. Hawke‘o režisūrinis debiutas, kurio premjera numatoma 2018 m. pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles