„Šelmio-1“ aktorius gali suvaidinti „Venome“

„Šelmio-1“ aktorius gali suvaidinti „Venome“

Jeigu tikėjotės, kad artimiausiu metu sumažės didelio biudžeto juostų paremtų komiksais – tikėkitės iš naujo. Vos ne kasdien sulaukiame naujienų apie vieną ar kitą komiksinį filmą. Šįkart žinios atkeliauja iš kino studijos „Sony“ stovyklos. Kompanijos vystomo „Žmogaus-voro“ (angl. „Spider-man“) šalutinio projekto „Venomas“ (angl. „Venom“) aktorių kolektyvą gali papildyti Riz Ahmedas, skelbia „The Hollywood Reporter“.

Nors parašai ant sutarčių dar nesudėti ir iki galo nėra aišku ar tikrai R. Ahmedas pasirodys filme, šaltiniai atskleidžia vaidmenį, dėl kurio yra deramasi. Aktorius įkūnytų piktadarį veikėją Carnage – nežemiškos kilmės parazitinę būtybę, priklausančią vadinamų simbiotų rūšiai. Carnage‘o kilmė ir išvaizda yra labai panaši kaip ir pagrindinio juostos anti-herojaus Venomo.

Pagrindinį vaidmenį juostoje atliks Tomas Hardy‘is, režisuos – Rubenas Fleischeris, žinomas dėl savo darbo „Zombių žemė“ (angl. „Zombieland“). „Sony“ tikisi, jog „Venomo“ filmas padės pamatus sėkmingai projektų, paremtų „Žmogaus-voro“ visatos veikėjų istorijomis, serijai. Kitas projektas studijos planuose yra juosta apie veikėjas Sidarbrinę sabalę ir Juodąją katę.

Rizas Ahmedas vaidino praėjusių metų žiemą mūsų ekranus pasiekusiame filme „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“). Daugelis kino mylėtojų apie jį išgirdo po 2014 metais pasirodžiusio trilerio „Nakties klajūnas“ (angl. „Nightcrawler“), kuriame jis vaidino kartu su Jake’u Gyllenhaalu. Pastaruoju metu Rizas Ahmedas dirbo „HBO“ televizijos miniseriale „Kartą naktį“ (angl. „The Night Of“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles