Blogiausio filmo kūrėjas įvertino juostą apie save

Tikriausiai įdomu (o gal ir baisu) išgirsti nuomonę žmogaus, apie kurį statai biografinę juostą? Dar įdomiau, kai tas žmogus yra Tommy‘is  Wiseau – blogiausio visų laikų filmo arba „blogų filmų „Piliečiu Keinu““ vadinamos juostos „Kambarys“ (angl. „The Room“) režisierius, scenaristas ir pagrindinio vaidmens atlikėjas.

Gruodžio mėnesį kino ekranus pasieks Jameso Franco režisuota juosta „Tragiškas artistas“ (angl. „The Disaster Artist“), pasakojanti apie „Kambario“ kūrimą. Filmas paremtas to paties pavadinimo knyga, kurią parašė „Kambario“ aktorius Gregas Sestero ir žurnalistas Tomas Bissellas. Nors „Tragiškas artistas“ didžiajai visuomenės daliai bus pasiekiamas tik nuo artėjančios žiemos, išankstinis seansas vyko dar pavasarį ir jame dalyvavo pats Tommy‘is Wiseau.

James Franco su kūrybine grupe šiek tiek nerimavo ką apie jų darbą pagalvos T. Wisseau. Blogiausio filmo kūrėjas anksčiau yra teigęs, kad jo kolegos parašyta knyga atitinka tik apie keturiasdešimt procentų realybės. Tačiau jos ekranizacija jam paliko kitokį ispūdį.

„Aš jo paklausiau: „Tommy‘i, kaip tau filmas?“. O jis man atsakė: „99.9 proc. filmo man patiko“. Tada jo paklausiau kas tie 0.1 proc, o jis pasakė, kad filmo pradžioje apšvietimas kiek per blausus“, – apie pokalbį su T. Wisseau žurnalui „Entertainment Weekly“ pasakojo „Tragiško artisto“ režisierius ir pagrindinio vaidmens atlikėjas J. Franco.

Nors iki filmo premjeros dar reikės šiek tiek palaukti, pasirodė pirmieji kritikų atsiliepimai apie kūrinį. Ir jie… puikūs! Jamesas Franco teigė, kad išankstiniuose seansuose dalyvavę žiūrovai filmą sutiko taip pat labai šiltai ir tai buvo viena geriausių peržiūrų jo gyvenime.

„Kambarys“ yra 2003 metais pasirodžiusi romantinė drama. Filmas, turėjęs 6 mln. JAV dolerių biudžetą, patyrė visišką komercinį fiasko ir uždirbo tik 1,8 tūkst. JAV dolerių. „Kambarys“ laikomas vienu blogiausių visų laikų filmų, tačiau yra mylimas nemažo kiekio žmonių ir yra laikomas kultiniu. Pasaulyje yra organizuojami „Kambario“ seansai, į kurios susirenka daugybė filmo gerbėjų, jie šūkauja kartodami žinomas veikėjų frazes ir mėto plastikinius šaukštelius į ekraną.

Kviečiame pasižiūrėti „Tragiško artisto“ anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles