Išleistas pirmas siaubo filmo „Hanos Greis apsėdimas“ anonsas

Egzorcizmai… Ar jie kada nors baigiasi sėkmingai? Atrodo, kad kiekvieną kartą, kai gerais ketinimais nešini žmonės bando išvaryti demoną iš kokio nors vyruko ar moters, atsiranda dar daugiau problemų. Panašu, kad siaubo filmas „The Possession of Hannah Grace“ (liet. „Hanos Greis apsėdimas“) tęsia šią jau klasikine tapusią „Padarysiu egzorcizmą – bus geriau – nieko gero neišėjo“ tradiciją ir tokių istorijų filmų gerbėjus kviečia susipažinti su pirmuoju filmo anonsu.

Filmo režisierius Diederikas Van Rooijenas, nors ir ėmėsi tradiciškos nesėkmingai atlikto egzorcizmo linijos, tačiau visgi sugebėjo filmą „Hanos Greis apsėdimas“ pasukti ir šiek tiek kita linkme, kad tai netaptų dar vienu eiliniu filmu apie demono apsėstą personažą. Filmo veikėja Megan Ryd (akt. Shay Mitchell) yra policijos pareigūnė, visai neseniai grįžusi iš reabilitacijos ir dabar dirbanti naktines pamainas morge. Jai pranešama, kad naujas kūnas, kuris atkeliavo į morgą, yra merginos, mirusios egzorcizmo metu. Taip pat Megan pasakoma šiame filme gana svarbi frazė: „Jeigu egzorcizmas nutraukiamas prieš jį tinkamai užbaigiant, piktoji dvasia ieškosis kitos aukos apsėdimui.“ Ir nuo tos akimirkos, Megan naktinė pamaina tampa labai labai šiurpi.

Iš pirmo žvilgsnio, siaubo filmas „Hanos Greis apsėdimas“ turi keletą tikrai neblogų išsigąsti priverčiančių scenų. Taip, čia galima rasti daugybę panašumų į kitus tokio tipo filmus, kalbant būtent apie apsėstąją – Haną, kurią įkūnijo aktorė Kirby Johnson. Ir panašu, kad ši demoniška transformacija gali tapti rimtu varžovu filmo „Suspiria“ veikėjai. Nors daug nežinome apie patį filmo režisierių D. Van Rooijeną, tačiau pripažinkime – filmo anonsas intriguoja. „Hanos Greis apsėdimas“ scenarijaus autorius Brianas Sieve‘as, o prie filmo prodiusavimo darbavosi Toddas Garneris ir Seanas Robinsas, o vykdantysis prodiuseris – Flennas S. Gainoras.

Šis filmas kino teatruose pasirodys lapkričio 30 d., tad tikriausiai kai kuriems kyla klausimas, kodėl šis filmas rodomas prieš pat šventinį maratoną, o ne tuomet, kai aplinkui dar tvyro šviežia Helovino dvasia? Galbūt kūrėjai tokią išleidimo datą pasirinko tam, kad prieš šventines kino premjeras siaubo filmų mėgėjai, nespėję pajausti pakankamai baimės šiurpuliukų rudenį, galėtų su kaupu jų gauti šio filmo metu.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. ew / 2018 spalio 17

    viena pati nakti morge, vel logikos nulis