Džekis Čanas: „Piko valanda 4 bus!”

Džekis Čanas: „Piko valanda 4 bus!”

Praėjo jau daugiau nuo dešimtmetis nuo tada, kai „Piko valanda 3” pasirodė kino teatruose, tačiau fanai vis dar laukia Chriso Tuckerio ir Džekio Čano ketvirtojoje dalyje. Ir laukia ne be reikalo, nes Džekis naujame interviu praskelbė, kad jis ir Chrisas Tuckeris ruošiasi susitikti su režisieriumi, kuris ketina filmuoti ketvirtąją dalį, ir nori tai pradėti daryti jau kitais metais.

Geros naujienos. Kitais metais turėtų išeiti „Piko valanda 4”, tikiuosi, kad scenarijus jau paruoštas. Poryt su Chrisu Tuckeriu keliaujame susitikti su režisieriumi.” – sakė Džekis.

Nors jis nepaminėjo režisieriaus vardo, greičiausiai kalbėjo apie Brett Ratner, kuris režisavo visas prieš tai buvusias dalis. Brett Ratner taip pat režisuos ir naują filmą su Jaredu Leto apie Hugh Hefnerio gyvenimą. Nors šis faktas dar nepatvirtintas, nebūtų nuostabu, jei jis grįžtų kaip „Piko valanda 4” režisierius, mat prieš tai buvusios dalys yra jo populiariausi filmai. Kalbos apie ketvirtą dalį sklando jau seniai, nuo pat trečiosios pasirodymo, tačiau tų planų niekada nepavykdavo įgyvendinti. Tai gali būti dėl to, kad trečioji dalis bilietų pardavimuose pasirodė daug prasčiau už kitas dvi.

Pirmoji „Piko valanda” buvo įspūdingai sėkmingas projektas, uždirbęs 141.1 milijoną JAV ir 244.4 milijonus visame pasaulyje, nors turėjo vos 33 milijonų biudžetą. Tai buvo septintas daugiausiai pinigų uždirbęs filmas tais metais. Antroji dalis turėdama 90 milijonų biudžetą uždirbo 226.1 milijonų JAV ir 347.3 milijonų visame pasaulyje. Trečioji dalis šiek tiek užtruko kūrybos procese, ir turėdama 140 milijonų biudžetą srinko 140.1 milijonų JAV, mažiau už pirmąją dalį, ir 258 milijonus visame pasaulyje.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles