„Žvaigždžių kelias: į begalybę“ anonsas bus rodomas prieš naująją „Žvaigždžių karų“ dalį

„Žvaigždžių kelias: į begalybę“ anonsas bus rodomas prieš naująją „Žvaigždžių karų“ dalį

Telydi Jėga konkuruojančias Holivudo studijas, bandančias įterpti savo filmų anonsus prieš „Disney“ ir „Lucasfilm“ septintąją „Žvaigždžių karų“ epopėjos dalį „Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), režisuotą J. J. Abramso.

Viena iš studijų, jau užsitikrinusių šią privilegiją yra „Paramount“ su savo filmo „Žvaigždžių kelias: į begalybę“ (angl. „Star Trek Beyond“). Septintojo „Žvaigždžių karų“ epopėjos epizodo pirmieji seansai JAV startuos gruodžio 17 d. atrinktuose kino teatruose – t.y., dieną prieš visuotinę premjerą visoje Šiaurės Amerikoje.

Tiesą sakant, tai, kad būtent „Žvaigždžių keliui“ pavyko gauti šią privilegiją, nieko pernelyg nestebina – J. J. Abramsas režisavo pirmuosius du šios serijos filmus „Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek“, 2009 m.) ir „Žvaigždžių kelias. Tolyn į tamsą“ (angl. „Star Trek Into Darkness“, 2013 m.), o jam priklausanti po „Paramount“ kino studijos sparnu įsikūrusi kompanija „Bad Robot“ prodiusuoja trečiąją dalį. J. J. Abramsas atsisakė režisuoti „Žvaigždžių kelią: į begalybę“ gavęs „Disney“ ir „Lucasfim“ pasiūlymą kurti septintąją „Žvaigždžių karų“ dalį.

Nors „Žvaigždžių kelias: į begalybę“ kino teatrus pasieks ne anksčiau kaip kitų metų liepos 22 d., tačiau tiesiog nebuvo galima praleisti šios auksinės progos pareklamuoti būsimą filmą prieš naująją „Žvaigždžių karų“ dalį.

Kiti 2016 m. planuojami hitai, kurie, panašu, irgi jau užsitikrino išskirtinę teisę rodyti savo anonsus prieš „Galia nubunda“, yra „Warner Bros.“ „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v. Superman: Dawn of Justice“, premjera kovo 25 d.), „Universal“ „Medžiotojas ir Sniego karalienė“ (angl. „The Huntsman‘s Winter War“, premjera balandžio 22 d.), „Fox“ „Iksmenai: apokalipsė“ (angl. „ X-Men: Apocalypse“, gegužės 27 d.) ir „Nepriklausomybės diena: atgimimas“ (angl. „Independence Day: Resurgence“, liepos 24 d.). Tiesa, sąrašas nėra baigtinis, į jį dar pretenduoja tokie potencialūs pačių „Disney“ kandidatai kaip „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“, balandžio 15 d.), „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „ Captain America: Civil War“, gegužės 6 d.) ar „Žuvytė Dori“ (angl. „Finding Dory“, birželio 17 d.)

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles