Paviešintas pirmasis M. Scorceses filmo „Gėlių mėnulio žudikai“ anonsas

Naujasis Martino Scorsesės filmas „Gėlių mėnulio žudikai“ (angl. Killers of the Flower Moon) yra vienas laukiamiausių šių metų projektų visiems kino gerbėjams ir galiausiai jis jau turi pirmąjį anonsą. Davido Granno romanu paremtas filmas iškart nukelia mus beveik 100 metų atgal ir sukurią tokią kino atmosferą, kurioje jau visai įpratome matyti L. DiCaprio.

D. Granno romane aprašome ir, savaime suprantama, filme rodomi įvykiai buvo tikri, tad tai yra tikrais faktais paremta istorija. Filmo scenarijui romaną pritaikė pats M. Scorsese ir Ericas Rothas. Istorija vyks praėjusio amžiaus III dešimtmetyje Oklahomoje, JAV ir pasakos ape seriją itin žiaurių žmogžudysčių, kurių tyrimas galiausiai privedė prie FTB susiformavimo.

Plačiau pasakoti turbūt nereikia, nes reikia tiesiog peržiūrėti anonsą ir pajusti filmo atmosferą. Tiesa, primename ir tai, kad filmas bus neįprastai ilgas – 3 valandos ir 26 minutės.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Leonardas DiCaprio, Robertas de Niro, Lily Gladstone, Jesse‘is Plemonsas, Cara Jade Myers ir kiti. Pagrindinis juostos prodiuseris taip pat bus M. Scorsese kartu su gausia komanda. „Gėlių mėnulio žudikai“ kinus pasieks spalio 20 dieną, o vėliau bus rodomas „AppleTV+“ platformoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles