Pasirodė naujasis „Neįmanomos misijos“ tęsinio anonsas

Liko vos du mėnesiai iki naujojo Tomo Cruise‘o filmo „Neįmanoma misija: Mirtinas atpildas. Pirma dalis“ (angl. Mission impossible: Dead Reckoning. Part One) premjeros, tad studija „Paramount Pictures“ paviešino naują, veiksmo kupiną filmo anonsą, kuriame išvystame tiek naujus, tiek jau gerai pažįstamus personažus.

Naujajame anonse jau galime išvysti ir šiek tiek daugiau vaizdų bei gauti kiek geresnį vaizdą apie būsimą filmą. Kitaip tariant, Tomas Cruise‘as ir vėl leisis į dar vieną užduotį, kuri gali kainuoti gyvybę. Jam ir visiems jo komandos nariams. Kaip jau buvo patvirtinta, šis filmas bus pirmoji iš dviejų istorijos dalių, kurios galiausiai užbaigs tris dešimtmečius kurtą Etano Hanto istoriją.

Ir nepaisant to, kad pamatome daugiau, iš esmės, nieko solidaus apie filmo turinį pasakyti negalima apart to, kad Etano gyvybei ir vėl bus iškilusi grėsmė. Bet vėl matysime Bėganti Tomą Cruise‘ą, aibes veiksmo, beprotiškus kaskadinius triukus, sprogimus, veiksmo scenas ir dar daugybę kitų, su šia franšize susijusių dalykų.

Be pagrindinį vaidmenį atliekančio Tomo Cruise‘o filme taip pat vadins sugrįžtantys Vingas Rhamesas, Rebecca Ferguson, Simonas Peggas, o taip pat ir Hayley Atwell. Tuo tarpu pagrindinį filmo antagonisto vaidmenį sukurs Esai Moralesas bei iš „Galaktikos sergėtojų“ pažįstama Pom Klementieff.

„Neįmanoma misija: Mirtinas atplidas. Pirma dalis“ kinus pasieks jau liepos 12 dieną, o dabar – metas pažiūrėti naujausią filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles