Ryanas Goslingas planuoja suvaidinti Neilą Armstrongą

Ryanas Goslingas planuoja suvaidinti Neilą Armstrongą

Kino studija „Universal“ jau prieš kurį laiką buvo pranešusi, kad planuoja kurti filmą apie vieną žinomiausių istorijos žmonių Neilą Armstrongą. Ir ne, tai nebus filmas apie muzikos genijų. Taip pat, tai nebus filmas paie liūdnai pagarsėjusį dviračių sporto atstovą (nors apie jį filmas irgi kuriamas). Tai bus juosta „Pirmasis žmogus“ (angl. „The First Man“), kurioje bus pasakojama apie pirmąjį žmogų, padėjusį koją Mėnulyje. Na, o dabar, kaip praneša „Deadline“, prie projekto mėgina prisijungti aktorius Ryanas Goslingas.

Šiek tiek anksčiau buvo pranešta, kad filmą režisuos „Atkirčio“ (angl. „Whiplash“) kūrėjas Damienas Chazelle, tad nieko nuostabaus, kad į „Pirmąjį žmogų“ nori atvykti ir R. Goslingas. Būtent jiedu šiuo metu bendradarbiauja kurdami filmą „La la žemė“ (angl. „La La Land“). Tai bus muzikinė juosta apie modernų Los Andželą. R. Goslingas filme atlieka džiazo pianisto vaidmenį, kuris be galo įsimyli kylančią aktorę. Ją suvaidins Emma Stone.

„Pirmasis žmogus“ bus paremtas Jameso Hanseno parašyta biografija „Pirmasis žmogus: Neilo A. Armstrongo gyvenimas“ (angl. „The First Man: A Life of Neil A. Armstrong“), kurioje aprašoma istorinė 1969 metų Apollo 11 misija, o tuo pačiu juk artėja ir šios misijos 50-etis. Anksčiau teisės į filmo kūrimą priklausė kino studijai „Warner Bros.“, o režisieriumi planavo būti Stevenas Spielbergas, tačiau jam pasitraukus D. Chazelle perėmė kūrėjo kėdę.

Artimiausiu metu R. Goslingą bus galima išvysti Adamo McKay‘aus režisuojamoje juostoje „Didysis nuopuolis“ (angl. „The Big Short“), kuriame aktorius savo jėgas suvienijo su Christianu Bale‘u, Steve‘u Carellu, Bradu Pittu ir Marisa Tomei.

Kada pasirodys „Pirmasis žmogus“ – nepranešama. Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu dar vyksta paruošiamieji darbai, greičiausiai filmo sulauksime ne anksčiau 2017 metų pabaigos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles