Antrajame „Iksmenai. Tamsusis Feniksas“ anonse – Iksmenų pabaiga

„Fox“ kino studija daug ir intensyviai dirba prie savo naujausio „Iksmenų“ filmų serijos filmo „Iksmenai. Tamsusis feniksas“ (angl. „Dark Phoenix“). Pirmasis serijos filmas kino teatrų ekranus pasiekė dar 2000 metais ir tai buvo pirmasis vaidybinis filmas apie mutantus iš „Marvel“ komiksų. Nors bėgant metams bei išeinant vis daugiau dalių jų laiko juostos skyrėsi ir su jomis buvo žaidžiama, tęstinumas nebuvo nė sykio nutrauktas, o tai ir padarė šią seriją dar įspūdingesnę. O dabar, po truputį artėjant paskutiniajam filmui, naujasis anonsas siūlo žvilgtelti į tai, kas mūsų laukia „Iksmenų“ visatos pabaigoje.

„Tamsiojo fenikso“ sagos istorija prieš tai jau buvo adaptuota 2006 metų Iksmenų filme „Iksmenai: Žūtbūtinis mūšis“ (angl. „X-Men: Last Stand“), o filmą tuomet režisavo Brettas Ratneris. Deja, daugelio akimis, filmas su turimais komiksų šaltiniais nesusidorojo, o adaptacija nebuvo labai pasisekusi. Būtent ši istorija yra viena iš mėgstamiausių kada nors parašytų „Marvel Comics“. Kol kas filmo kūrybiniai darbai buvo pilni trikdžių ir buvo atlikta nemažai perfilmavimų.

Tarp sugrįžtančių filmo aktorių galime pamatyti James‘ą McAvoy, kuris vaidina Profesiorių X, Michael‘ą Fassbender‘į, vėl sugrįžtantį vaidinti Magnetą, Jennifer Lawrence, vaidinančią Mistiką, Sophie Turner, kuri vaidina Džiną; bei daugelį kitų gerai pažįstamų veidų. Nors pagrindinę piktadarę ir vaidina Jessica Chastain, tačiau galiausiai Iksmenai turės susigrumti su Džina, kurios pasimetimas atradus savo naujas galias tik didėja kartu su jos grėsme pasauliui. Filmas kino teatrus pasieks jau birželio 7 dieną, o naujasis anonsas, kurį išleido „20th Century Fox“ jau yra čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles