Paskelbta oficiali „Rembo 5“ išleidimo data

Paskelbta oficiali „Rembo 5“ išleidimo data

Sylvesterio Stallone‘ės „Rembo: Paskutinysis kraujas“ (angl. „Rambo: Last Blood“) bus išleistas šių metų rugsėjo 20 dieną. Daugelio nuostabai, Stallone‘ė šios naujienos nepaskelbė per savo socialinius tinklus, kaip tai daro įprastai. Aktorius savo socialinių tinklų anketas naudoja itin aktyviai bei fanus informuoja apie visus būsimus projektus ir tiesiog dalijasi įdomiomis naujienomis. Nei išimtimi tapo ir jo naujausias filmas „Rembo 5“, apie kurį visus gerbėjus jis informuodavo besidalydamas nuotraukomis ir vaizdo įrašais tiesiai iš filmavimo aikštelės. Tuo jis užsiėmė nuo pirmos iki paskutinės filmavimo dienos bei jo dėka galėjome išvysti nemažai kadrų, įskaitant ir tuos, kuriuose jis buvo apsirengęs pilną kaubojaus aprangą.

„Rembo 5“ yra režisuojamas Adrian‘o Grunberg‘o, o tęsinyje išvysime tokias žvaigždes kaip Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta ir Yvette Monreal. S. Stallone‘ė filmo aktorių nuotraukomis pasidalijo gana neseniai, tačiau jokių siužeto detalių jis neatskleidė ir laiko jas paslaptyje. Turint tai omenyje, netrukus turėtume išvysti ir pirmąjį filmo anonsą, kadangi jo pasirodymo kino teatruose nenumaldomai artėja. Ir žinant patį Stallone‘ę, tikrai galime tikėtis, kad užuominų apie jį galėsime pamatyti jo socialiniuose tinkluose.

„Rembo“ filmų serija yra uždirbusi stulbinančią 300 milijonų JAV dolerių sumą, todėl naujausią filmą slegia gana nemaži gerbėjų lūkesčiai, nes tai tikriausiai bus paskutinis sykis, kuomet 72-jų metų Siylvester‘į Stallone‘ę išvysime atliekantį šį ikonišką vaidmenį. Aktorius jau yra pareiškęs, kad nebevaidins Rokio po filmo „Krydas 2“ (angl. „Creed 2“) ir, spėjama, kad tą patį jis rudenį padarys su Džono Rembo vaidmeniu.

Nors „Rembo 5“ išleidimo data S. Stallone (kol kas) nepasidalijo, jis įkėlė savo ir Billy Dee Williams‘o, kuris vaidins „Žvaigždžių karai IX“ (angl. „Star Wars 9“), nuotrauka. Jie abudu yra vaidinę 1981 metų filme „Nakties paukščiai“ (angl. „Nighthawks“), o aktorius yra pripažinęs, kad nenorėjo tuomet prisidėti prie filmo apie teroristų išpuolį Niujorke, nes tuo metu ši idėja pasirodė labai nerealistiška. Be abejo laikai pasikeitė, bet aktorius buvo labai laimingas po šitiek metų vėl susitikęs su Williams‘u.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles