Ezra Milleris paskelbė viešą atsiprašymą dėl savo elgesio

Ezra Milleris paskelbė viešą atsiprašymą dėl savo elgesio

Jau niekam ne paslaptis, kad aktoriui Ezrai Milleriui pastarieji metai nebuvo itin dėkingi. Jis ne kartą pakliuvo į teisėsaugos akiratį, o pats naujausias jo išsišokimas galiausiai privedė prie to, kad studija „Warner Bros.“ nusprendė nebedangstyti aktoriaus ir viešai paskelbė svarstanti filmo „Blyksnis“ (angl. Flash) atšaukimą. Praėjus savaitgaliui, aktorius paskelbė viešą atsiprašymo laišką, paaiškindamas savo elgesį.

„Pastaruoju metu patyriau itin didelę krizę ir dabar suprantu, kad kenčiu nuo daugybės psichologinių problemų, todėl pradėjau tęstinį gydymą. Noriu atsiprašyti visų, kuriuos nuliūdino ar paveikė mano elgesys. Aš užsibrėžiau daryti viską, kad galėčiau grįžti į sveiką, saugų ir produktyvų gyvenimo etapą“, – rašė aktorius pranešime, perduotame portalui „The Hollywood Reporter“.

Neabejotina, kad šis viešas atsiprašymas ir pradėtas gydymas yra tiesiogiai susijęs su jo kaip aktoriaus karjera ir ateitimi „DC“ visatoje. Dar penktadienį pasklido pranešimai, kad „Warner Bros.“ svarsto išvis nutraukti „Blyksnio“ projektą, kuris jau yra nufilmuotas ir studijai kainavo 200 milijonų. Kaip trys galimi stiaucijos sprendimai buvo įvardinti –  Ezra Milleris viešai atsiprašo ir imasi gydymo, o galiausiai ribotai dalyvauja spaudos ture, tačiau filmas yra išleidžiamas. Antras variantas – filmas išleidžiamas, Ezra Milleris viešai nekalba, o ateities projektams Blyksnyje jis pakeičiamas kitu aktoriumi. Na, ir paskutinis variantas – filmas visiškai išmetamas į šiukšlių dėžę ir studija prisiima 200 mln. dol. nuostolius. Akivaizdu, kad buvo imtasi pirmojo ir mažiausiai žalos visoms pusėms padarysiančio kelio. Reikia tikėtis, kad aktorius galiausiai grįš į sveiką kelią ir galės atkurti savo karjerą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles