Pirmajame anonse – Timo Burtono žvilgsnis į „Trečiadienę“

„Netflix“ paskelbė pirmąjį žvilgsnį į būsimo platformos serialo „Trečiadienė“ (angl. Wednesday) istoriją. Šis serialas, kurį režisuoja tikrasis tamsos grandas ir panašaus, gotikinio siaubo vystytojas Timas Burtonas, pasakos apie visiems puikiai pažįstamą Adamsų šeimynėlę, daugiausiai dėmesio skirdamas vienam jos nariui – dukrai Trečiadienei.

Seriale bus pasakojama apie Trečiadienės keliones per standartines mokyklas ir kodėl ji jose neužsibūna. Bet, tai bus tik labai trumpai, mat vėliau veiksmas persikels į „Nevermore“ akademiją, kurioje visi vaikai yra panašūs į ją – ištroškę kraujo ir turintys sadistinių polinkių. Tačiau pats serialas bus it gotikinis detektyvas, kuriame Trečiadienė tirs nužudymą, susijusį su tamsia jos šeimos praeitimi.

Iš pat pirmųjų vaizdų galima pasakyti, kad serialas tikrai turės savitą Timo Burtono stilių, kuris iš esmės labai atitinka Adamsų šeimynėlės atmosferą. Visi žinome, apie ką eina kalba, tad tikrai nieko nenustebins visas šis vizualinis sprendimas ir apipavidalinimas.

Pagrindinį Trečiadienės vaidmenį seriale atliks Jenna Ortega, o su ja taip pat pasirodys ir kiti aktoriai. Mortišę vaidins Catherine Zeta-Jones, Gomezą – Luisas Guzmanas, o Pūgžlį – Isaacas Ordonezas. Seriale taip pat pasirodys Gwendoline Christie, Jamie McShane‘as, Emma Myers ir kiti. Tiesa, „Netflix“ nusprendė, kad iki pat premjeros slėps ir neatskleis, kas vaidins dėdę Pūlinį.

Serialas kol kas neturi tikslios išleidimo datos, bet numanoma, kad jis pasirodys dar šių metų rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles