Sethas Rogenas, Zachas Galifianakis ir Billas Haderis juokaus kosmose

Sethas Rogenas, Zachas Galifianakis ir Billas Haderis juokaus kosmose

Komedijos ir ambicingumas yra sunkiai suderinami dalykai, tačiau Sethas Rogenas jau ne kartą įrodė, kad tai įgyvendinti tikrai įmanoma. Dabar jis ruošiasi dar vienam ambicingam projektui.

„The Hollywood Reporter“ praneša, kad S. Rogenas, Zachas Galifianakis ir Billas Haderis vaidins komedijoje „Kažkas“ (angl. „The Something“).

Filmo idėja yra tikrai neįprasta. Jame bus pasakojama apie tris astronautus, daugybę metų įstrigusius kosmose tol, kol jie neatranda kito erdvėlaivio ir jame gyvenančios įgulos. Daugiau apie filmą nėra pranešama.

„Kažką“ parašė Rodney‘is Rothmanas, žinomas kaip filmų „Nevykėliai po priedanga 2“ (angl. „22 JumpStreet“) ir „Didžioji kova“ (angl. „Grudge Match“) scenaristas. Filmas taip pat bus ir jo režisūrinis debiutas.

Juostą prodiusuoja S. Rogeno kompanija „Point Grey“ ir „Good Universe“.

„Kažkas“ yra ne vienintelis ambicingas S. Rogeno projektas, kurį išvysime artimiausiu metu. Šiais metais taip pat pasirodys jo rašytas ir prodiusuotas suaugusiems skirtas animacinis filmas „Dešrelių vakarėlis“ (angl. „Sausage Party“). Jis taip pat pasirodys filmo „Kaimynai“ (angl. „Neighbors“) tęsinyje bei draminiame Jameso Franco režisuojamame filme „Katastrofiškas artistas“ (angl. „The Disaster Artist“).

Kol kas nežinoma, kada „Kažkas“ pasirodys kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles