Nemalonumai žinomą aktorių užklupo prieš maždaug dvi savaites, kuomet kitas aktorius A. Rapp‘as apkaltino K. Spacey seksualiniu priekabiavimu praeityje – tuo metu A. Rapp‘ui buvo vos 14-a metų. Nors K. Spacey viešai atsiprašė, tačiau šis įvykis „nepraėjo“ be pasekmių. Kompanija „Netflix“ atleido aktorių iš savo kuriamo populiaraus serialo „Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“).

Tai buvo skaudus smūgis, bet panašu, jog tikrai ne paskutinis. Režisierius R. Scott‘as šią savaitę pranešė, kad taip pat atsisako aktoriaus paslaugų savo naujausiame filme „All the Money in the World“. Juosta paremta tikrais įvykiais, o K. Spacey juostoje suvaidino naftos magnatą J. Paul‘ą Getty. Pastarojo anūkas pagrobiamas, o pagrobėjai iš žinomo asmens reikalauja išpirkos, kurios jis nesiruošia sumokėti.

Įdomiausia, jog minėto filmo premjera numatoma šių metų gruodžio 22 d., o tai reiškia, kad šis filmas šiandien yra finalinėje stadijoje ir jau paruoštas premjerai, tačiau atsisakius vienos iš ryškiausių filmo žvaigždžių teks rasti naują ir perfilmuoti filmo scenas.

R. Scott‘as laiko veltui neleido ir paskelbė, jog K. Spacey vietą užims Christopher‘is Plummer‘is, o filmo premjera nebus atidėliojama. Nufilmuoti scenas su K. Spacey filmo kūrimo komandai užtruko apie aštuonias dienas. Scenose aktorius dažnai pasirodydavo vienas, todėl, bent teoriškai, filmas dar tikrai gali būti baigtas laiku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles