Kalėdiniame „The Deadpool Before Christmas“ išvysime 15 minučių nematytos medžiagos bei naują veikėją

Kalėdiniame „The Deadpool Before Christmas“ išvysime 15 minučių nematytos medžiagos bei naują veikėją

Dažniausiai studijoms išleidžiant ilgesnes, neiškarpytas filmo versijas, jų amžiaus cenzas išlieka panašus arba įgauna griežtesnį N-18 (angl. R-rating) įvertinimą dėl žiauresnių scenų ar suaugusiems skirtų juokelių. „Deadpool“ atveju viskas šiek tiek kitaip – tai vienas pirmųjų populiarių „Marvel“ komiksų filmas, kuris buvo skirtas pilnamečių auditorijai, tačiau dabar „Fox“ nustebino, paskelbdami, jog prieš Kalėdas, gruodžio 21 d., pasirodys PG-13 (lietuviškas atitikmuo greičiausiai būtų N-14) versija.

Apie „Deadpool prieš Kalėdas“ (angl. „The Deadpool Before Christmas“) sklido daug gandų, tačiau dabar turime aiškesnių faktų – filmas pasirodys daugelyje pasaulio šalių ir studija paaiškino kino teatrų savininkams ko tikėtis. Anot jų, tai bus „adaptuota versija“ tiems, kurie negalėjo filmo pamatyti dėl savo amžiaus.

Kitaip nei galvojo daugelis, tai nebus visiškai naujas filmas, o tik modifikuota antrojo „Deadpool“ versija. Norėdami išvengti filmo sutrumpinimo, kūrėjai nusprendė įtraukti 15 minučių dar nematytos medžiagos ir naują veikėją, kuris greičiausiai bus Fredas Savadžas, sugrįžęs į savo vaikystės filmą „Princesė Nuotaka“ (angl. „The Princess Bride“). Apie Fredo Savadžas veikėją užsiminė pats Ryanas Reynoldsas savo „Twitter“ paskyroje:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles