Televizinė „Išbandymų dienos“ versija turi pagrindinio vaidmens atlikėją

Televizinė „Išbandymų dienos“ versija turi pagrindinio vaidmens atlikėją

Televizinis 2001 m. filmo „Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“) serialas, kurį kuruoja kanalas CBS, surado pagrindinio vaidmens atlikėją. Juo taps Emmy ir Auksiniams Gaubliams nominuotas Billas Paxtonas. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Serialo siužetinės linijos veiksmas vyks praėjus 15 metų nuo įvykių parodytų filme. Istorijos epicentre atsidurs jaunas afro-amerikietis policininkas idealistas, kuris dėl gerų pažymių policijos akademijoje paskiriamas į elitinį Los Andželo policininkų būrį. Jo partneriu tampa patyręs pareigūnas su abejotinos moralės principais ir visiškai skirtingu požiūriu į gyvenimą.

B. Paxtonas suvaidins policijos veteraną Franką Rurką, kuris vadovauja specialiųjų tyrimų skyriui bei kovoja su pačiais didžiausiais niekšais. Kartu su savo būriu, herojus turės atlikti patį purviniausią darbą Los Andželo policijos departamente. Jo manymu, tikrasis teisingumas turi įvykti gatvėje, o policija turi kovoti su nusikaltėliais veikiant jų pačių metodų principais. Tačiau atėjus naujokui jo moraliniai principai pasikeičia.

Už tokį vaidmenį Antoine Fuqua režisuotame filme, aktorius Denzelis Washingtonas pelnė savo antrąjį Oskarą. Jo partneriu tada buvo Ethano Hawke vaidinamas personažas.

Paskutinį kartą Billą Paxtoną buvo galima matyti 2014 m. filme „Nakties klajūnas“ (angl. „Nightcrawler“) ir seriale „Teksaso iškilimas“ (angl. „Texas Rising“).

Kada pasirodys serialas – nepranešama, tačiau filmavimas turi prasidėti jau netrukus, nes greitai bus paskelta pavardė aktoriaus, kuris suvaidins B. Paxtono parnerį naujoką.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles