Oficialu: Johnas Cena vaidins devintajame „Greiti ir įsiutę“ filme

Oficialu: Johnas Cena vaidins devintajame „Greiti ir įsiutę“ filme

Dwayne‘as Johnsonas greitu metu nebebus vienintelis imtynininkas / aktorius, vaidinantis „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast & Furious”) filmuose, kadangi jau oficialiai patvirtinta, kad prie aktorių komandos devintajame filme jungiasi imtynininkas ir aktorius Johnas Cena. Patvirtinimas buvo gautas po to, kai vienas aktorių, Vinas Dieselis dar balandį kalbėjo apie galimą J. Cenos prisijungimą prie komandos, todėl oficialus patvirtinimas dabar nėra tokia jau netikėta staigmena. Kol kas nėra atskleista daug informacijos apie tai, kokį personažą J. Cena turės įkūnyti, tačiau bent jau dabar naujasis veikėjas apibūdinamas kaip tikras blogiukas. Tad jeigu filmo kūrėjams būtent to ir reikėjo devintajai daliai – J. Cena kuo puikiausiai atitinka šį įvaizdį.

Imtynių fanai J. Ceną pažįsta jau beveik du dešimtmečius, skaičiuojant nuo įspūdingo imtynininko debiuto „WWE“, 2000-aisiais, kur jis kovėsi su Olimpiniu čempionu Kurtu Angle‘u. Pasinaudojęs puikia pradžia ringe, imtynininkas sparčiai išpopuliarėjo ir tapo vienu populiariausių imtynininkų visoje „WWE“ kompanijoje. Savo pirmąjį pasaulio čempionatą J. Cena laimėjo 2005 m., įveikdamas savo varžovą Johną Bradshawą Layfieldą „WrestleMania“ renginyje. Iš viso „WWE“ ringe J. Cena laimėjo 16 pasaulio čempionatų.

Tačiau J. Cena yra ganėtinai toli nuo pirmojo imtynininko, patekusio į Holivudą. Hulkas Hoganas jau 90 – aisiais yra pasirodęs komedijose, skirtose visai šeimai – „Ponas auklė“ (angl. „Mr. Nanny“) ir „Nepaprasta komanda“ (angl. „Suburban Commando“), o kitas imtynių pasaulio įžymybė Roddy‘is Piperis (Rowdy) pasirodydavo tokiuose siaubo filmuose kaip „Jie gyvi“ (angl. „They Live“) ir „Hell Comes to Frogtown“ (liet. „Pragaras Varliamiestyje“). O šiomis dienomis į populiarumo viršūnę kine kopia imtynininkas Dave‘as „Batista“ Bautista, atradęs savo vietą „Marvel“ kino visatoje kaip Naikintojas Draksas. Žinoma, tikriausiai joks imtynininkas niekada nepasieks tokio proveržio kine kaip Dwayne‘as „Uola“ Johnsonas, kuris labai sėkmingai imtynininko batus iškeitė į aktorystę ir tapo vienu populiariausių aktorių Holivude. Dabar telieka stebėti J. Cena karjerą ir sužinoti, ar jis priartės prie kino aukštumų, tačiau vaidmuo devintajame „Greiti ir įsiutę“ filme yra tikrai tinkama kryptis.

Dabartiniai „Greiti ir įsiutę“ filmai gan ryškiai skiriasi nuo tuometinių, kuriuose dar vaidino aktorius Paulas Walkeris, tačiau kol tai dar gali uždirbti didžiulius pinigus – šou tęsiasi. Siužeto detalės apie devintąją dalį vis dar laikomos paslaptyje, tačiau šių filmų gerbėjai žino, kad tai bus antroji naujos trilogijos be P. Walkerio dalis, žinoma jau iš buvusio filmo. 2017 m. filmas „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „The Fate of the Furious“) šiuo metu yra paskutinioji istorijos dalis, kuri pasirodė kino ekranuose, o filmo „Greiti ir įsiutę 10“ premjera numatoma 2021 m.

Taigi, dabar jau tikrai oficialiai aišku, kad J. Cena pasirodys naujausioje „Greiti ir įsiutę“ dalyje, kurią pagal Danielio Casey scenarijų režisuoja Justinas Linas. Naujausias filmas kinuose pasirodys 2020 m. gegužės 22 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles