Harrisonas Fordas sako, kad be jo niekas negalėtų vaidinti Indianos Džounso

Harrisonas Fordas sako, kad be jo niekas negalėtų vaidinti Indianos Džounso

76 m. Harrisonas Fordas kaip Indiana Džounsas pirmą kartą pasirodė 1981-aisiais, filme „Indiana Džounsas ir lemties šventykla“ (angl. „Raiders of the Lost Ark“). Po jo sekė dar dvi juostos ir „Krištolo kaukolės karalystė“, kurią serijos fanai stengiasi kolektyviai pamiršti.

Prieš keletą metų prasidėjo H. Fordo nostalgijos periodas – iš pradžių aktorius sugrįžo į „Žvaigždžių karus“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“), vėliau sekė „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“), o dabar atėjo laikas ir legendiniam Indianai Džounsui. Filmą režisuoti vėl sugrįš Stevenas Spielbergas, vykdančiuoju prodiuseriu paskirtas George‘as Lucasas („negalėčiau kurti „Indianos Džounso“ be G. Lucaso – tai būtų beprotystė“,– sako S. Spielbergas), o Johnas Williamsas vėl kurs garso takelį.

Nors anksčiau buvo kalbų, jog Indianos vaidmenį galėtų perimti Chrisas Pine‘as, interviu su „Today Show“ H. Fordas sakė: „Niekas kitas nebus Indiana Džounsas. Negi nesuprantate? Aš esu Indiana Džounsas. Kai manęs neliks, neliks ir jo – tai paprasta. Manau tai neblogas būdas pranešti žinias Chrisui Pine’ui. Nepyk, žmogau.“

Anksčiau buvo kalbėta, jog Indianos vaidmenį galėtų perimti „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) aktorius Chrisas Prattas. Tuomet H. Fordas juokaudamas sakė „gali būti tik jis arba aš“.

Penktasis (arba ketvirtasis, priklauso tik nuo jūsų) „Indianos Džounso“ filmas turėjo pasirodyti šiemet, tačiau vėliau buvo nukeltas į 2020-uosius, o dabar skelbiama, jog juosta kinuose pasirodys 2021-ųjų liepos 9 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles