Dwayne’as Johnsonas patvirtino – „Džiumandži“ sugrįš į didžiuosius kino ekranus

Dwayne’as Johnsonas patvirtino – „Džiumandži“ sugrįš į didžiuosius kino ekranus

Po netikėtos „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ (angl. „Jumanji. Welcome to the Jungle“) finansinės sėkmės atrodė, kad trečioji „Džiumandži“ dalis yra neišvengiama. Pagaliau buvo patvirtinta, kad pratęsimas ir iš tikrųjų pasieks kino teatrus.

Šią žinią patvirtino vienas pagrindinių filmo aktorių Dwayne‘as Johnson’as, pasidalinęs įrašu iš savosios Instagramo paskyros: „Tai oficialu – praėjusią naktį jūs padarėte „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ pelningiausiu filmu Sony istorijoje. Praėjęs rekordas priklausė „Žmogui Vorui“ (angl. „Spider-Man“). Mano pagrindinis tikslas yra suteikti auditorijai tai, ko šie nori ir iš kino salių išsiųsti jus namo laimingais“, – tęsė D. Johnsonas. „Šiuo metu dirbame ties tęsiniu, tad tariu sudie Kevino Harto personažui! Myliu Jus ir ačiū už dėmesį!“

Šia žinute aktorius užminė mįslę – nejaugi išvysime Kevino Harto personažo netektį? Kol tai telieka mįsle, galima pasidžiaugti bendra filmo „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ sėkme, kuomet filmas užsidirbo virš 950.8 milijonų JAV dolerių. Juosta taip pat pelnė tiek fanų, tiek kritikų palaikymą, kas tokiam komediniam žanrui yra ganėtinai retas atvejis.

Teigiama, kad į tęsinį sugrįš ne tik Dwayne’as Johnsonas, tačiau ir Jackas Blackas, Karen Gillan bei Kevinas Hartas. Juostą ir vėl turėtų režisuoti Jake’as Kasdanas, o filmas greičiausiai pasirodys 2020-ais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles