Dwayne‘as Johnsonas naujajame „Juodojo Adamo“ anonse parodo savo dieviškas galias

Kino studija „Warner Bros.“ Paviešino pirmąjį pilną savo būsimo superherojaus (ar superblogiuko) filmo „Juodasis Adamas“ (angl. Black Adam) anonsą. Jau kiek anksčiau matyti trumpi kadrai iš filmo dabar yra papildomi ir istorijos vingiais.

Filmas pasakos apie Juodąjį Adamą, kuris iš Egipto dievų įgavo ypatingų galių. Tačiau dėl jų jis stojo į blogąją pusę ir šis veiksmas jam kainavo 5 tūkstančius metų nelaisvės dieviškame kalėjime. Bet Adamas galiausiai yra išlaisvinamas iš žemiško kapo ir yra pasirengęs vykdyti savaip suvokiamą teisingumą mūsų moderniame pasaulyje.

Anonse matome tikrai daug darbo į filmą įdėjusį Dwayne‘ą Johnsoną, kuris tikrai randa, kaip patvirtinti savo „Uolos“ pravardę. Jį socialiniuose tinkluose sekantys gerbėjai tikrai matė, kiek daug valandų jis praleidžia sporto salėje ir galime būti tikri, kad jo vilkimas kostiumas yra tikrai ne „šarvinis“ ir ne „formuojantis“. Išvystame ir Pierce’o Brosnano vaidinamą daktarą Likimą bei daug kitų „DC“ visatos veikėjų. Jau kaip ir akivaizdu, kad turėsime ir šiek tiek humoro, bet visa filmo atmosfera išlaikoma kiek tamsesnė, kaip ir priklauso „DC“. Vienas įdomiausių dalykų, tai pabrėžimas, kad Juodasis Adamas, kaip superherojus, žmones žudo. Taip jis išskiriamas, iš esmės, iš visų kitų supergalias turinčių personažų.

Filme pagrindinius vaidmenis atliks, savaime suprantama, Dwayne‘as Johnsonas, o prie jo jungsis Pierce‘as Brosnanas, Sarah Shahi, Aldis Hodge‘as, Marwanas Kenzari, Noah Centineo, Natalie Burn ir kt.

„Juodasis Adamas“ kino teatrus pasieks šių metų spalio 21 dieną. Taigi, kviečiame nieko nelaukti ir pažiūrėti filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles