Naujos detalės apie trečiąjį „Keistų dalykų“ sezoną

Daugumai žinomas populiarus „Netflix“ serialas „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger things“) buvo daug kartų atmestas. Kūrėjams broliams Mattui ir Rossui Dufferiams tik po ilgų bandymų pavyko rasti kanalą, kuris kurtų jų projektą. Daugelio nuostabai serialas susilaukė milžiniško populiarumo ir jau dabar dažnai pavadinamas kultiniu. Trečiojo sezono serijos pasirodys tik kitais metais ir bet kokios užuominos apie projektą tiesiog gaudomos. „Keisti dalykai“ išsiskiria ne tik unikalia istorija, stiliumi bei nostalgiška nuotaika. Serialas tiesiog prikimštas įvairiausių praėjusių dešimtmečių popkultūros užuominų.

Vienas pagrindinių aktorių  Davidas Harbouras, vaidinantis policijos vadą Džimą Hoperį, „Variety.com“ žurnalistų paklaustas apie naująjį sezoną, išdavė kelias užuominas. Kalbėdamas apie savo personažą, D. Harbouras pasakojo: „Tai bičas, vis dar įstrigęs septyniasdešimtuosiuose, seno kirpimo ir jam nepatinka matyti kaip keičiasi pasaulis. Tačiau yra keli dalykai reikalingi Hokinsui, kurių parduotuvėje neįsigysi.“ Aktorius pasakojo girdėjęs, kad naujasis sezonas skirsis nuo pirmų dviejų. Jis bus tamsesnis, šiurpesnis, didesnis ir platesnis.

Žinomas ir didžiausias sezono įkvėpimas. Broliai Dufferiai daug idėjų pasisėmė iš 1985-ųjų filmo „Flečas“ (angl. „Fletch“). Tai amerikiečių veiksmo komedija, kurioje pasakojama apie reporterį, kuriam pasiūloma didžiulė pinigų suma tam, kad atsikratytų vienu milijonieriumi. Smalsus reporteris užduoties neatsisako, tačiau imasi aiškintis istorijos detales ir jo paties gyvybei ima grėsti pavojus. „Flečo“ sėkmė buvo netikėta, pajamos daugiau nei septynis kartus viršijo biudžetą, o šiandien filmas laikomas kultiniu.

Aktorius toliau kalbėjo: „Dufferiai kiekvienais metais specifiškai pasirenka filmus. „Flečas“ vienas tokių filmų, su kuriais galime pasismaginti, ko niekas iš „Keistų dalykų“, tuo labiau iš tamsesnio sezono nesitiki.“ Tačiau trečiasis sezonas nebus vien tik žaidimai, daug dėmesio bus skirta Džimo Hoperio ir mergaitės Eleven santykiams. Anot J. Harbouro, „jų santykiai taps žymiai sudėtingesni, žinote, kai mergaitėms ir berniukams 13-14 metų jiems nutinka daug dalykų. Keičiasi ne tik kūnas, bet ir socialinis gyvenimas ir nemanau, kad Hopperiui bus lengva stebėti kaip Eleven tampa moterimi. Jį tai gąsdina, tikriausiai labiau nei tarpdimensinės pabaisos.“

Galiausiai aktorius apibendrino: „Tai nuokrypis nuo pirmųjų sezonų, o kartu ir didelė rizika. Žiūrovai turi tikėtis, jog bus atskleistos senos paslaptys.“ Pačiam aktoriui įdomiausia, kas slepiasi dėžėse Džimo Hoperio rūsyje, ant kurių parašyta: „Tėtis“, „Niujorkas“ ir „Vietnamas“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles