Juodai balta „Pašėlusio Makso: Įtūžio kelio“ versija pagaliau išvys dienos šviesą

Praėjusiais metais didžiuosiuose kino ekranuose debiutavęs George’o Millerio filmas„Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“ (angl. „Max Max: Fury Road“) iki pat šių dienų gerbėjų yra itin liaupsinamas. Juosta pelnė net šešis Oskarus, o šiuo metu pradėjo sklisti gandai, kada pagaliau kino žiūrovai galės išvysti juodai baltą filmo variantą.

Skelbiama, kad šis filmo variantas yra neabejotinas George’o Millerio favoritas. Pats režisierius teigia, kad juodai baltas variantas kartu su kompozitoriaus Junkie XL garso takeliu žymiai geriau atvaizduoja vaizdus tuomet, kai į juostą nėra įtraukiami jokie dialogų  takeliai. Kad ir kaip bebūtų gaila, šis variantas nebuvo įtrauktas į pirminius leidinius namų žiūrovams, tačiau pagaliau paslapties šydas buvo nutrauktas.

Portalas „Refocused Media“ Vokietijos Amazon puslapyje aptiko visiškai naują ir kino žiūrovams dar nematytą naują leidinį, pavadintą „Max Max: High Octane Collection“. Iš vokiečių kalbos išverstas aprašymas skelbia, kad naujausią Blu-ray kolekciją sudarys šeši diskai, kuriuose bus visi keturi „Pašėlusio Makso“ filmai bei begalės įvairių specialių filmukų. Ir visa tai bus tarp afišuojamo „Black and Chrome Edition“, kuris kitaip yra apibūdinamas kaip „juodai balta siurrealistinė  Įtūžio kelio versija“.

Pasak pačio G. Millerio, režisierius planavo šį variantą į didžiuosius kino ekranus paleisti būtent prieš metus, tačiau tuo metu George’as kartu puikiai suvokė ir kitą faktą – studija tokio varianto žiūrovams „tiesiog neparduos“. Šiuo metu skelbiama, kad kolekcinis leidinys dienos šviesos neišvys bent iki šių metų Rugsėjo 29-os dienos, tuo tarpu kviečiame pasižiūrėti gerbėjų sukurtą filmuką, kaip galimai galėtų atrodyti juodai balta versija:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles