Naujas režisieriaus Edgaro Wrighto filmas bus apie emocijų ieškantį robotą

Naujas režisieriaus Edgaro Wrighto filmas bus apie emocijų ieškantį robotą

Kai šiuo metu tiek daug filmų yra nukeliama ir sustabdoma, naujų projektų paskelbimas yra tikra retenybė. Vis dėlto, gerbėjai buvo maloniai nustebinti, kai režisierius Edgaras Wrightas paviešino naują suplanuotą filmą, kuris vadinsis „Set My Heart to Five“. Šis projektas bus adaptuotas pagal rašytojo Simono Stephensono šiuo metu kuriamą novelę tuo pačiu pavadinimu.

Novelė bei filmas pasakos apie dantistą Jared‘ą, kuris iš tikrųjų yra robotas, užprogramuotas atrodyti ir elgtis kaip tikras žmogus. Nors emocijos į jo sistemą nebuvo įkeltos, Jaredas netikėtai jas atranda pats kai jis pravirksta pažiūrėjęs klasikinį filmą. Nesuprasdamas šios naujos patirties, robotas išsiruošia žiūrėti daugiau filmų, kad galėtų patirti daugiau emocijų.

„Set My Heart to Five“ bus antroji adaptacija Edgaro Wrighto repertuare po spalvingos „Skotas Pilgrimas Prieš Pasaulį“ (angl. „Scott Pilgrim vs the World“) komikso ekranizacijos. Vis dėlto, istorija apie emocijų ieškantį robotą turės palaukti kitų režisieriaus projektų pabaigos. Šių metų rudenį vis dar nenukeltas yra pirmasis jo siaubo filmas „Praėjusią Naktį Soho“ (angl. „Last Night in Soho“), o po jo laukia „Vaikio ant Ratų“ (angl. „Baby Driver“) tęsinys, kurio produkcija turėtų prasidėti šių metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles