Netflix TOP 5. Veiksmo filmai

Netflix TOP 5. Veiksmo filmai

Tęsiame mūsų naująją VOD platformų apžvalgos rubriką ir mūsų rekomendacijas, ką galėtumėte žiūrėti, jei dar nematėte. Šįkart ir vėl apžvelgiame „Netflix“ platformoje esančius filmus, tik jau nebe romantinius. Jei praėjęs topas buvo skirtas daugiau merginoms, tai šįkart dėmesį skirsime jų vaikinams. Taigi, metas žvilgtelti, kokie būtent „Netflix“ kurti originalūs veiksmo filmai yra tikrai verti jūsų dėmesio. Užveskime variklius.

  • „6 Underground“. Turbūt nereikia stebėtis, kodėl šis filmas atsidūrė geriausių veiksmo filmų tope. Ryanas Reynoldsas apjungė savo nežmonišką charizmą su Michaelo Bay’aus sprogimais ir gavome tiesiog pribloškiantį veiksmo filmą. Tai tokia galinga veiksmo dozė, kad kvėpuoti tikrai nebus kada. Filmas pasakoja apie šešių žmonių grupę, kurie yra visiškai laisvi nuo pasaulio, nes yra paskelbti mirusiais. Būdami mirę jie gali daryti ką tik nori, o jų niekas negali atpažinti ir surasti. Tačiau, kažkas tą padaryti gali. Iš esmės, „6 Underground“ nėra labai gudrus filmas, tačiau veiksmo jame netrūksta, o humoras geba puikiai atpalaiduoti smegenis nuo nuolatinio sproginėjimo ir nenutrūkstamų gaudynių. Be to, filme yra aibė puikių aktorių, kurie yra tikrai verti jūsų dėmesio.
  • „Spenser Confidential“. Markas Wahlbergas sugrįžta su kriminaliniu veiksmo trileriu ir jam tą padeda daryti ne vienas puikus aktorius. Filmas pasakoja apie Spenserį, buvusį policininką, kuris grįžta į laisvę po ilgų metų kalėjime. Kai yra nužudomas policijos komisaras, o nusikaltimu apkaltintas kitas, tariamai nusižudęs policininkas, Spenseris nusprendžia išsiaiškinti, kas nutiko iš tiesų ir išteisinti mirusį savo buvusį kolegą. Daug veiksmo, šiek tiek humoro, gana įprastas scenarijus, nors ir šviežesnis išpildymas. Vėlgi, ne pats tobuliausias ir prasmingiausias filmas, bet smagus tai tikrai! Ypatingai, jei neturi daugiau ką veikti, „Spenser Confidential“ bus puiki pramoga vakarui.
  • „Spectral“. Tai tikrai veiksmo filmas, tik šįkart – su žvilgsniu į ateitį. Miestai tapo mūšio laukais, o kariai miršta ir niekas nesupranta, kodėl. Kariuomenė išsikvietė Klainą – ekspertą, kuris gali padėti kovoje su nematomu priešu. Tačiau ir jam iškyla šiokių tokių nesklandumų, nes priešo negali paveikti paprastos kulkos, o jis pats – kaip dvasia. Netikėtai komanda yra įkalinama tame mieste ir turi rasti būdą, kaip nugalėti spektrinius priešus ir išgyventi. Tai turbūt vienas pirmųjų didelio biudžeto „Netflix“ filmų ir oi, patikėkit, koks jis geras. Šiame filme vietos humorui nelabai ir liko, bet jei mėgstate mokslinės fantastikos ir veiksmo mišinius, susijusius su kariniais veiksmais, tai „Spectral“ yra būtent jums.
  • „Rim of the World“. Lengvas atsikvėpimas nuo suaugusiųjų filmų, bet tikrai ne ką prastesnis. Filmas pasakoja apie grupelę vaikų, kurie atvyksta pailsėti ir „susirasti draugų“ vasaros stovykloje. Netikėtai pasaulį užklumpa kataklizmas, o jei tiksliau – ateivių invazija. Pirmasis vaikų tikslas – pabėgti iš stovyklos ir surasti savo tėvus mieste. Tačiau įsisukę į veiksmo sūkurį jie tampa būtent tais, kurie gali išgelbėti visą pasaulį. Na, juokingas aprašymas, tačiau toks ir filmas. Gal filme šiek tiek ir matosi specialieji efektai (daugiausiai – kaip padaryti patys ateiviai), tačiau po kelių minučių prie to galima priprasti. Smagiausia yra stebėti būtent tą veiksmą ir humorą. Jo čia tikrai netrūksta, ypač kuriozinėse situacijose, kai vaikai turi ar nori daryti tai, ką įprastai daro suaugsieji, bet to dorai padaryti negali, nes yra… vaikai.
  • „Game over, Man“. Pabaigai, lengvas filmas, o tiksliau – veiksmo komedija. Ar žinot visas veiksmo filmų klišes, kuriose veikėjams reikia išgelbėti pasaulį (ar save)? Tai čia visas jas pamatysite su daug daug absurdiškų situacijų. Tai lyg „Kietas riešutėlis“, tačiau su visiškai mulkiais pagrindinių veikėjų vaidmenyse. Filmas pasakoja apie trijulę, kurie užstringa užgrobtame viešbutyje ir turi iš jo ištrūkti. Pakeliui jie parkris, prisitrenks, pames kelnes ir duos blogiukams į skudurus. Arba atvirkščiai. Kad sužinotumėt, kaip viskas buvo iš tiesų, užmeskit akį į „Game over, Man“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles