Prie animacinį filmą „Gandrų siuntų tarnyba“ garsinusių aktorių prisijungė ir J. Šeduikytės sūnus Adas

Į kino teatrus jau atkeliavo naujausias studijos, žiūrovams padovanojusios „LEGO filmą“ ir „Linksmąsias pėdutes“, darbas – animacinė nuotykių juosta visai šeimai „Gandrų siuntų tarnyba“. Filmas dubliuotas lietuviškai, o prie būrio aktorių, padovanojusių savo balsus juostos herojams, prisijungė ir dainininkės Jurgos Šeduikytės bei aktoriaus Vido Bareikio 8-metis sūnus Adas.

„Adui tai jau antrasis kartas mūsų studijoje. Kaip jį atradome? J. Šeduikytė pas mus garsino animacinį filmą ir prasitarė, kad jos sūnus visai gerai valdo save ir liežuvį. Pabandėm. Viskas tiko ir patiko. Sakoma, kad vieni būna iš kelmo spirti, kiti nebūna iš kelmo spirti. Adas yra imlus, greitai besigaudantis situacijoje, gebantis būdelėje pavaidinti jaunas žmogus, kuris, turbūt, nemažą dalį kūrybinės gyslos perėmė iš savo tėvų“, – sako studijos „Garso architektūra“ vykdantysis direktorius Benas Sakalauskas, kuriam jau yra tekę dirbti su tokių animacinių filmų, kaip „Medžioklės sezonas atidarytas“, „Namai“, „Loraksas“, „Turbo“ ir kt. dubliažu.

Pasak jo, darbas su vaikais reikalauja papildomų pastangų režisieriui, tačiau atrankas praėję vaikai, kaip sykis, būna talentingi, labai kūrybingi.

„Drauge dirbdami pasiekiame išties puikių rezultatų“, – neslepia B. Sakalauskas ir kaip unikalų bei beprecendentį atvejį mini animacinį filmą „Riešutėliai“, kurį visą dubliavo vien mažamečiai. Tarp jų buvo ir Vytauto Kernagio anūkas Vėjas.

Tuo tarpu garsinant naująjį animacinį filmą „Gandrų siuntų tarnyba“, prie mikrofonų stojo ne tik jaunasis talentas Adas Bareikis, bet ir aktoriai Tomas Žaibus, Adelė Teresiūtė, Vytautas Rašimas, Irmantas Jankaitis, Arvidas Dapšys, Vitalijus Zuikauskas, Gytis Balčiūnas. Garso režisierius – žinomas atlikėjas Vilius Tamošaitis, dar žinomas GeraiGerai pseudonimu.

Nuotaikinga animacinė juosta „Gandrų siuntų tarnyba“ pasakos istoriją apie tai, jog kadaise vaikus nešę gandrai turi naują misiją – jie pristatinėja prekes, parduodamas milžiniškoje internetinėje parduotuvėje. Jaunėlis – darbščiausias bendrovės gandras, vieną dieną netyčia įjungia Kūdikių Gamybos Mašiną, ir ši sukuria žavią mažą mergaitę… Skubėdami pristatyti kūdikį jos tėveliams iki tol, kol pie ją nesužinojo bosas, Jaunėlis ir jo draugė išsiruošia į beprotiškų nuotykių ir atradimų kupiną kelionę, sugražinsiančią gandrams „tikrąją“ jų misiją – gabenti vaikus.

Čia galite pamatyti animacinio filmo anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles