Pamatykite naujosios buvusių „Aukščiausios pavaros“ vedėjų laidos anonsą

Pernai po didžiulio skandalo, kurį sukėlė su prodiuseriu susimušęs Jeremy Clarksonas, iš laidos „Aukščiausioji pavara“ (angl. „Top Gear“) su juo kartu pasitraukę bendražygiai Jamesas May‘us ir Richardas Hammondas darbo ieškojo neilgai. Kaipmat buvo pranešta, kad daugiau nei dešimtmetį garsiąją laidą kartu vedęs vedėjų trejetas sukirto rankomis su „Amazon“ kompanija, o artėjant naujosios laidos „The Grand Tour“ premjerai buvo išleistas ir įspūdingas projekto anonsas.

Jame aiškiai matyti, kad „Amazon“ pinigų šiai laidai tikrai nepagailėjo. Laidos vedėjai, kaip buvo įprasta „Aukščiausioje pavaroje“, keliauja po prabangiausias pasaulio vietas, važinėja brangiausiais automobiliais ir mėto juos į vandenį ar šaudo iš tankų. Panašu, kad trejeto humoras ir stilius nepasikeis, tik laidos pavadinimas bus kitoks.

Nors tiksliai nežinoma, kiek kainuos pati laida, net „Amazon“ prezidentas Jeffas Bezosas buvo užsiminęs, kad ji kompanijai atsieis išties nemažai. Prieš kelias dienas pasirodė pranešimų, kad vien pirmoji laidos scena, kurioje vedėjų trejetas kartu su šimtais kitų mašinų važiuoja per dykumą imituodami „Pašėlusio Makso“ lenktynes, atsiėjo daugiau nei 3 milijonus dolerių.

Laukti, kol pamatysime, ar BBC išties verta gailėtis, kad atleido J. Clarksoną, liko visai nedaug. Dvylikos serijų pirmasis sezonas prasideda jau lapkričio 18 dieną ir kiekvieną savaitę išleis po naują seriją. Kiekvienos serijos pristatymą vedėjų trejetas filmuos iš vis kitos valstybės.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles