Internetinės laidos „Between Two Ferns“ filmas pasirodys už kelių savaičių

Internetinė, aktoriaus Zach‘o Galifianaki‘o vedama, pokalbių laida „Between Two Ferns“ sulaukė tokio populiarumo, kad „Netflix“ platforma sugalvojo jai duoti atskirą filmą. Didelis žiūrovų kiekis nestebina –  Brad‘as Pitt‘as, Bruce Willis‘as, Barrack‘as Obama bei Hillary Clinton yra tik keletas iš didelio garsenybių sąrašo, kuriuos laidoje pašiepė Z. Galifianakis. Nieko keisto, kad „Netflix“ nusprendė pasinaudoti proga ir papildyti savo platformą filmu, kuris tikrai suintriguos nemažai laidos gerbėjų.

Laidos rašytojas bei režisierius Scott‘as Aukerman‘as buvo paskirtas režisuoti filmo, o vedėjas Z. Galifianakis patvirtino atliksiąs pagrindinį vaidmenį. Filmavimas vyko paslaptyje ir daugiau informacijos apie projektą nebuvo suteikta. Vis dėlto, šiandien „Netflix“ pasidalino pirmuoju anonsu, išleidimo data bei tiek daug garsenybių, kad suskaičiuoti neužtektų dviejų rankų pirštų.

„Between Two Ferns: The Movie“ nebus laidos kūrimo dokumentika ar visų išleistų epizodų paketas. Čia jau yra visiškai išgalvota istorija, kurioje Z. Galifianakis su draugų komanda išsiruošia į kelionę atlikti interviu su kuo daugiau aukšto profilio žmonių ir atgauti savo garbę, kuri, galbūt, buvo prarasta, kai jų paskutinis epizodas vos nenužudė aktoriaus Matthew McConaughey. Filmas pasirodys „Netflix“ platformoje rugsėjo 20-ą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles