Danielis Radcliffe’as vaidins dar vienos knygos ekranizacijoje

„Hario Poterio“ žvaigždė aktorius Danielis Radcliffe‘as, po žymiosios filmų sagos turėjęs vos kelis projektus, į kino teatrus sugrįžta su visiškai kitokiu vaidmeniu. Šįkart jis vaidins dar vienoje knygos ekranizacijoje, sukurtoje pagal populiarų to paties pavadinimo Joe Hillo romaną „Ragai“.

Naujausiame darbe aktorius vaidins jaunuolis, kuris po mįslingos jo merginos žūties yra apkaltinamas gražuolės nužudymu. Pasklidus įtarimams vieną rytą pagrindinis veikėjas Igas nubunda ant kaktos jau turėdamas porą ragų. Dėl šio kraupaus vaizdo vietiniai gyventojai pasmerkia jaunuolį ir laiko jį šėtono apsėstuoju už jo tariamą nusikaltimą. Tuo tarpu Igas pats aiškinas, kas išties nužudė jo gyvenimo meilę.

Pirmajame normalaus ilgio ir plėtojimo anonse matome, kaip vystosi veikėjas. Akivaizdu, kad kūrėjai dar kiek turėtų padirbėti su specialiaisiais efektais, tuo tarpu vieno dalyko jiems tikrai nepavyks ištaisyti – Danielio nesugebėjimo įtaigiai rėkti. Prieš kurį laiką Holivude sklandė (greičiausiai tikri) gandai, kad filmas turėjo nemažai problemų – jau montavimo procese komandą paliko net keli juostos redaktoriai ir montuotojai, o tai gali sukelti nemažai problemų ir galutinis variantas gali būti ne pačios geriausios kokybės. Tačiau reikia laukti juostos pasirodymo ir tikėtis geriausio.

Filmas jau debiutavo Tarptautiniame Toronto filmų festivalyje. Žiūrovai ir kritikai neliko ypatingai patenkinti kokybe, tačiau paliko vietos tobulėjimui. Nors vertinimai dabar pasiskirsto pusiau, dauguma jau mačiusių tiki, jog filmo kūrėjai dar pagerins juostos kokybę iki oficialios premjeros.

Kartu su Danieliu Radcliffe‘u filme vaidmenis atliks Juno Temple, Sabrina Carpenter, Jamesas Remaras ir kt.

Pristatome pilną filmo anonsą.

Filmo premjera numatoma lapkričio pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles