„Amelija iš Monmartro“ taps miuziklu Brodvėjaus scenoje

„Amelija iš Monmartro“ taps miuziklu Brodvėjaus scenoje

Praėjus penkiolikai metų nuo to laiko, kai pasaulis išvydo žaviąją svajotoją Ameliją, gyvenančią bohemiškajame Paryžiaus rajone, ji grįžta! Tiesa, ne į kino ekranus – Niujorko Brodvėjaus teatras kitą pavasarį pristatys muzikinį spektaklį, paremtą populiariuoju filmu „Amelija iš Monmartro“ (pranc. „Le fabuleux destin d‘Amélie Poulain“, 2001 m.).

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, muzikinės komedijos premjera numatoma 2017 m. balandžio 3 d. (išankstinė premjera – kovo 9 d.). Pagrindinį vaidmenį atliks Philipa Soo, o Amelijos mylimuoju Nino taps Adamas Chanleris – Beratas.

Galima tik prisiminti, kad nors „Amelijos iš Monmartro“ režisierius Jeanas – Pierre‘as Jeunet sutiko perleisti autorystės teises, iš pradžių šio projekto atžvilgiu buvo nusiteikęs labai nepalankiai. „Muzikinės komedijos man kelia absoliutų siaubą ir aš nekenčiu Brodvėjaus. Manau, kad tai bus netgi žemesnė nei vidutinio lygio interpretacija“, kalbėjo jis duodamas interviu „RTL“. Tačiau praėjus daugiau kaip dešimčiai metų nuo šio poetiško filmo pasirodymo, J. P. Jeunet vis tik pakeitė savo nusistatymą. Ir tam yra rimta priežastis: „Aš remiu asociaciją, kuri vadinasi „Širdies chirurgijos mecenatai“ (pranc. „Mécénat Chirurgie Cardiaque“). Vienam vaikui išgelbėti reikia 10 000 eurų. Dalyvaudamas čia aš jau išgelbėjau gerą tuziną vaikų ir dabar pats sau sakau, kad yra galimybė išgelbėti ir kitus“.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles