Po labai ilgos pertraukos „Pašėlę vyrukai“ grįžta su pirmuoju anonsu

Geriau vėliau nei niekada. „Pašėlę vyrukai“ (angl. „Bad Boys“) oficialiai sugrįžta su šiandien pasirodžiusiu pirmuoju anonsu. Trečiasis filmas „Pašėlę vyrukai amžiams“ (angl. „Bad Boys for Life“) fanams atrodė neįmanomas ir vienas iš pagrindinių aktorių Martinas Lawrence’as pareiškė abejones, kad šis projektas kada nors bus įgyvendintas. Vis dėlto, po dešimtmetį trukusių nesutarimų bei atidėliojimų, filmas netrukus išvys dienos šviesą kitų metų pradžioje.

Nepaisant to, kad paskutinė dalis pasirodė prieš šešiolika metų, pagrindinių aktorių Willo Smitho bei M. Lawrence’o veikėjai atrodo nepasenę nė dienos. Trečiame filme jie jau svarsto apie oficialų atsistatydinimą, tačiau naujas priešas privers juos sugrįžti į darbą vienam paskutiniam kartui.

Aktoriai W. Smithas ir M. Lawrence’as su džiaugsmu vėl apsiima atlikti pagrindinius vaidmenis. Prie jų prisijungia tokie serijos naujokai kaip Vanessa Hudgens iš „Mokyklos miuziklo“ (angl. „High School Musical“) ir Charlesas Meltonas iš „Riverdeilo“ (angl. „Riverdale“). Trūksta vieno svarbaus žmogaus – Michaelo Bay’aus, kuris režisavo ankstesnius „Pašėlusių vyrukų“ filmus. Jis nesugrįžo dirbti prie šio tęsinio, jo darbą perima kur kas mažiau žinomi režisieriai Adilas El Arbi ir Bilallas Fallahas. „Pašėlę vyrukai amžiams“ kino teatruose pasirodys sausio 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles