Pirmajame naujųjų „Vaiduoklių medžiotojų“ anonse damos nebijo jokių vaiduoklių

Po ypatingai ilgų aptarinėjimų, daugelio kivirčų ir labai kontraversiškų pasisakymų buvo stojusi tyla. Ją griežtai drėbtelėjęs įvedė Paulas Feigas, režisuojantis naująjį, moterišką „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) filmą. Na, o dabar teprasideda nauji šurmuliai, nes kino studija „Sony“ išplatino pirmąjį filmo anonsą.

Po trisdešimties metų Vaiduoklių medžiotojai grįžta ir vėl pasiruošę. Arba, pasiruošusios. Miestus ir vėl užplūsta paranormalios būtybės, o juos sustabdyti gali tik moterys, kurios nebijo jokių vaiduoklių. Ir tik ši ketveriukė, apjungusi savo nepaprastus gebėjimus, gali stoti į nelygią kovą, atsiliepdama į išsigandusių žmonių pagalbos šauksmus.

Pirmąjame anonse parodoma tikrai labai labai daug. Kartu, su visa medžiaga, garantuotai, bandoma kiek suklaidinti žiūrovus. Pirmiausia, sukeliama nostalgija jau legendine tapusia specialia „Vaiduoklių medžiotojų“ melodija. Jau dabar galima pasakyti, kad specialieji efektai visai neblogi, o humoras tikrai labai geras. Nenuostabu, kad prie filmo prisidėjo P. Feigas, kuriam ši sritis nėra naujiena. Anonse parodomas kiekvienos moters savitas humoro jausmas.

Jei dar kalbant apie matomus efektus, jie tikrai baisūs. Pavyzdžiui, vaiduoklių armija. Bet kai kurie efektai yra lyg ištraukti iš originaliųjų dalių. Galbūt tai yra kaip ir duoklė seniesiems filmams, bet kol kas sunku apsispręsti, ar tai labiau pliusas, ar minusas. Na, o daugiau – pačiame anonse.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Kristen Wiig ir Leslie Jones. Prie jų prisijungia Chrisas Hemsworthas (kuris, atrodo, bus vaiduokliu, bent jau dalį filmo), Andy‘is Garcia, Michaelas Kennethas Williamsas, Mattas Walshas ir Charlesas Dance‘as.

„Vaiduoklių medžiotojoms“ galėsime skambinti jau nuo birželio 15 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles