Netrukus kinuose – aktorių žvaigždyną sutraukęs filmas „Neištikimybė“

Netrukus kinuose – aktorių žvaigždyną sutraukęs filmas „Neištikimybė“

Jau rytoj kino ekranuose pradedamas rodyti aštraus siužeto trileris „Neištikimybė“ (angl. „Misconduct“), į savo gretas sutraukęs būrį žvaigždžių. Vaidmenis čia atlieka tokie garsūs aktoriai kaip Anthony Hopkins, Al Pacino, Josh Duhamel, Malin Akerman ir Alice Eve.

Nors filmo režisierius Shintaro Shimosawa – kino pramonės naujokas, pristatantis pirmąjį savo režisuotą filmą, pagrindinius vaidmenis jame atlikę aktoriai tikino nebijoję įžengti į jaunuolio driguojamą filmavimo aikštelę. „Stengiuosi palaikyti jaunus režisierius ir skatinti jų talentą. Juk kadaise vienas tokių kūrėjų ir pasiūlė man pirmąjį vaidmenį kine“, – karjeros pradžią prisiminė šiuo metu kino ekranuose vis rečiau matomas aktorius Anthony Hopkinsas. Jam antrino Oskaro lauretas, garsusis „Krikštatėvio“ sūnus Al Pacino, režisierių S. Shimosawa vadindamas „talentingu šmikiu“.

Filmo „Neištikimybė“ epicentre atsiduria jaunas ir ambicingas teisininkas (akt. Josh Duhamel), besiimantis bylos, nukreiptos prieš įtakingą ir žiaurų farmacijos kompanijos valdytoją (akt. Anthony Hopkins). Deja, netrukus situacija ima slysti iš rankų, o kaltų ieškojęs teisininkas atsiduria korupcijos ir šantažo pasaulio sūkuryje, kuriame visi įkalčiai byloja jo paties nenaudai… Įtempto siužeto trileris „Neištikimybė“ kinuose jau nuo kovo 4 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles