Dainininkė Lorde įrašė titulinę filmo „Bado žaidynės: Strazdas Giesmininkas. 1 dalis“ dainą

Kaip praneša portalas People, dviejų Grammy apdovanojimų laureatė, 17-metė dainininkė Lorde įrašė titulinę filmo „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay. Part 1“) dainą. „Yellow Flicker Beat“ pavadintas kūrinys skambės finalinių filmo titrų metu.

Gandai apie galimą dainininkės prisijungimą prie filmo garso takelį kūrusios komandos ėmė sklisti jau pavasarį. Po kiek laiko muzikantė oficialiai patvirtino šią žinią, savo Twitter profilyje paskelbdama nuotrauką, kurioje matyti dvi būsimos dainos žodžių eilutės. Kaip skelbiama, prie filmo muzikos kūrėjų komandos prisijungė ir daugkartinis Grammy laureatas, prodiuseris Paulas Epworthas, dirbantis su tokiais atlikėjais kaip Adele, Coldplay ir U2.

Lorde – iš Naujosios Zelandijos kilusi dainininkė, pasaulinį pripažinimą pelniusi 16-likos, kuomet vedina dainos „Roayls“ užkopė į pirmąją Billboard topo vietą. Kaip teigia pati Lorde, ji – aktyvi filmų serijos „Bado žaidynės“ gerbėja, vadinanti jas „savo paauglystės knygomis“ ir net nesvarstydama sutikusi įrašyti dainą filmui, kurio pasirodymo pati nekantriai laukia. Pranešama, jog visas juostos „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis“ dainų albumas prekybos taškus pasieks lapkričio 21-ąją, filmo premjeros dieną.

Ketnė (akt. Jennifer Lawrence) nugali jubiliejinėse, 75-osiose Bado žaidynėse ir tampa šalies heroje. Deja, prezidentas Snou (akt. Donald Sutherland) išsišokėliams neatleidžia. Ketnės gimtoji 12-oji apygarda sunaikinama, o merginos artimieji ir draugai tampa labiausiai medžiojamais žmonėmis šalyje.
Po įvykių 75-osiose Bado žaidynėse Ketnė atsipeikėja keistoje vietoje, kur žmonės, nors ir gyvendami itin vargingai, stovi išdidžiai iškėlę galvas ir apie prezidentą Snou kalba garsiai ir niekinančiai. Netrukus paaiškėja, kad tai – paslaptinga 13-oji apygarda, sukilėlių bastionas, apie kurios egzistavimą dauguma žmonių visoje šalyje net nenutuokia.

Ketnė sunkiai susitaiko su jai tekusia našta – būti šalies išsilaisvinimo simboliu Strazdu giesmininku. Vienintelis jos noras – apginti artimuosius ir nebesivelti į didžiąją politiką ar sukilimus. Tačiau su netikėta pagalba iš pačios artimiausios prezidento Snou aplinkos, mergina galų gale bus priversta priimti savo likimą… Dar daugiau veiksmo, pavojų ir nuotykių prisodrintas filmas „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis“ Lietuvos kinus pasieks jau lapkričio 21-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles