Dave‘as Bautista galimai suvaidins blogietį naujausiame „Bondo“ filme

Dave‘as Bautista galimai suvaidins blogietį naujausiame „Bondo“ filme

Milžinišką šuolį aktoriaus karjeroje padaręs buvęs imtynininkas Dave‘as Bautista gali dar labiau šoktelti Holivude, mat pasklido gandas, kad jis gavo vaidmenį naujausioje legendinio MI6 agento Džeimso Bondo filme.

„Bondo 24“ (kol kas toks yra darbinis filmo pavadinimas) kūrėjai buvo iškėlę itin aukštus reikalavimus naujajam juostos antagonistui. Jų teigimu, aktoriaus įkūnijamas blogietis vardu Hinksas (taip pat darbinis pavadinimas, galintis kisti iki filmavimo pradžios) turi būti itin tvirtai sudėtas vyras. Jis turi būti labai raumeningas, stiprus, būti aukštesnis nei 185 cm ir būti kiek neįprastos išvaizdos. Taip pat, vaidinantis aktorius galėtų būti buvęs sportininkas, amžius svyravo tarp 30 ir 45 metų.

Sprendžiant pagal visus reikalavimus, dabar jau aktorius gana gerai atitinka visus reikalavimus. Hinksas su Džeimsu Bondu filmo eigoje turėtų susitikti ir kautis ne vieną kartą. Pagal pasklidusią informaciją, jų susidūrimas įvyktų ir scenose, susijusiose su vairavimu.

Dave‘as Bautista, nors ir vaidinęs anksčiau, patį didžiausią šuolį savo karjeroje padarė nusifilmavęs „Marvel“ filme „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), kuriam suvaidino Naikintoją Draksą – nuoširdų, tiesmuką ir keršto vedamą raumenų kalną, neskiriantį sąmojų nuo tikrų pasakymų.

„Bondas 24“ filmuoti bus pradėtas jau šių metų gruodį, o kino teatrus turėtų pasiekti 2015 m. lapkričio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles