Oficialiai paskelbta trečiojo „Tvin Pykso miestelio“ sezono premjeros data

Oficialiai paskelbta trečiojo „Tvin Pykso miestelio“ sezono premjeros data

Ilgai lauktas ir žadėtas trečiasis „Tvin Pykso miestelio“ (angl. „Twin Peaks“) sezonas jau už kelių mėnesių oficialiai grįžta į televizijos ekranus. Kaip paskelbė serialą rodysianti „Showtime“ televizija, serialas bus pradėtas rodyti nuo šių metų gegužės 21 dienos.

Kol kas vienintelis dalykas, kuris yra išties žinomas apie trečiąjį sezoną, yra tai, kad jis susidės iš 18 serijų. Šiuo metu vykstančioje JAV televizijos kritikų konferencijoje serialo kūrėjas Davidas Lynchas, pasirodęs su didele kūrybinės komandos dalimi, nebuvo linkęs atskleisti daugiau detalių apie serialo tęsinį.

Paklaustas apie potencialias serialo temas ir tai, kaip bus tęsiama originaliajame seriale baigta istorija, D. Lynchas pasakė tik tiek, kad paskutinės septynios Loros Palmer – merginos, kurios nužudymu ir prasidėjo „Tvin Pykso miestelio“ istorija – gyvenimo dienos naujajai istorijai bus ypač svarbios. Režisierius užsiminė ir apie tai, kad originaliojo serialo antrąjį sezoną paskandino tuo metu serialą rodžiusios ABC televizijos noras kuo greičiau atskleisti Loros Palmer žudiką, ko pats D. Lynchas ir jo kolega Markas Frostas niekad nesiruošė padaryti. Dabar, jo teigimu, panašaus spaudimo nėra.

Visgi D. Lyncho santykiai su „Showtime“ televizija taip pat negarsėja ramumu. Kuomet prieš maždaug du metus buvo paskelbta apie naujai kuriamas serijas, D. Lynchas greitai atsiėmė savo pasiūlymą nesugebėdamas sutarti dėl serialo biudžeto ir savo atlyginimo. Paskutinį kartą vaidybinį filmą daugiau nei prieš 10 metų režisavęs kūrėjas pradiniame variante taip pat planavo kurti tik 9 naujojo sezono serijas, tačiau vėliau savo ambicijas padvigubino.

Po daugiau nei 25 metų pertraukos į serialą sugrįš tokie aktoriai kaip Kyle‘as MacLachlanas, Sherilyn Fenn, Dana Ashbrookas, Sheryl Lee, Davidas Duchovny ir daugelis kitų. Tarp prie serialo prisijungiančių naujokų yra tokie garsūs aktoriai kaip Laura Dern, Monica Bellucci, Amanda Seyfried, Timas Rothas, Jennifer Jason Leigh ir kiti.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Paulius / 2017 sausio 11

    twin peaks keisciausias dalykas koki esu mates 😀