Naujausiame Edgaro Wrighto psichologiniame siaubo trileryje išvysime Anyą Taylor-Joy

Naujausiame Edgaro Wrighto psichologiniame siaubo trileryje išvysime Anyą Taylor-Joy

Turbūt daugelis prisimename 2014-uosius, kai pasirodė naujiena, jog „Cornetto“ trilogijos kūrėją Edgarą Wrightą „Marvel“ išstūmė iš „Skruzdėliuko“ (angl. „Ant-Man“) – projekto, prie kurio režisierius dirbo apie 8 metus.

Po poros metų tylos E. Wrightas grįžo su trenksmu – „Vaikis ant ratų“ (angl. „Baby Driver“) su Anseliu Elgortu, Jonu Hammu, Jammie Foxxu ir Kevinu Spacey sulaukė kritikų ir fanų pripažinimo bei beveik 10 kartų biudžetą viršijusiu pelnu. Neilgai trukus paskelbta, kad E. Wrightas rašo filmo tęsinį.

Dabar į viešumą kyla vis daugiau detalių apie naują režisieriaus filmą. „Paskutinė naktis Soho rajone“ (angl. „Last Night in Soho“) bus pirmasis E. Wrighto darbas siaubo trilerio žanre. Juostos scenarijų jis rašė kartu su Krysty Wilson-Cairns, dirbusia prie serialo „Pigios siaubo istorijos“ (angl. „Penny Dreadful“).

Apie filmą E. Wrightas paskelbė vos prieš mėnesį, tačiau be pavadinimo jau žinome ir tai, kad vieną iš pagrindinių vaidmenų būsimojoje juostoje atliks Anya Taylor-Joy, paskutiniu metu sužibėjusi M. Shyamalano „Skilime“ (angl. „Split“) bei jo tęsinyje.

Kol kas režisierius daugiau detalių neatskleidžia – žinome tik tiek, jog filmo veiksmas suksis energingame ir nemiegančiame Londono Soho rajone. Panašu, jog kine „Paskutinės nakties Soho rajone“ sulauksime ne anksčiau 2020-ųjų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles