„Sostų karų“ priešistorės filmavimo darbai bus pradedami šią vasarą

„Sostų karų“ priešistorės filmavimo darbai bus pradedami šią vasarą

Kol fanai laukia grandiozinio „Sostų karų“ finalo, „HBO“ televizijos vadovai jau planuoja serialus, turėsiančius pakeisti populiariausią paskutinio dešimtmečio televizijos šou. Nors „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“) po antrojo sezono pritilo, iš paskos ateina Damono Lindelofo „Stebėtojų lygos“ (angl. „Watchmen“) remiksas, „Tikro Detektyvo“ (angl. „True Detective“) trečiasis sezonas ir gausybė kitų serialų, tačiau tai nereiškia, jog „Sostų karų“ pasaulis su mumis atsisveikina. Prieš porą metų pasigirdę gandai apie serialo priešistorę virsta realybe, šiuo metu vadinama „Ilgąja naktimi“ (angl. „The Long Night“).

Naująjį šou į priekį ves Jane Goldman, žinoma Marko Millaro komiksų „Kingsman“ bei „Ateini čia arba gausi į dūdą!“ (angl. „Kick Ass“, taip lietuviško pavadinimo vertėjai itin pasistengė) adaptacijomis, o pirmąją seriją režisuoti paskirta S. J. Clarksonui, dirbančiam prie „Netflix“ serialo „Džesika Džouns“ (angl. „Jessica Jones“).

Vargu ar „Ilgojoje naktyje“ išvysime nors vieną pažįstamą „Sostų karų“ veikėją – George‘as R. R. Martinas atskleidė, jog serialo istorija persikelia keletą tūkstančių metų į praeitį. Rašytojas pasakoja, jog to laikmečio pasaulis kur kas kitoks, nei matėme anksčiau, o drakonų greičiausiai išvis nesutiksime.

Anot „HBO“ atstovo Casey Bloyso, „Ilgosios nakties“ filmavimo darbai turėtų prasidėti jau šį birželį, o George‘o R. R. Martino visata į ekranus sugrįš 2020-aisiais arba 2021-aisiais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles